Home / Posts tagged "Braun"

Vánoční soutěž s Braun

ec094a6b-3aac-4a1e-b5f2-ae71b7051f7b

Blíží se Vánoce a tak jsme se rozhodly pro Vás uspořádat se značkou Braun menší soutěž :). Soutěž potrvá jeden týden a vítězky budou hned tři! A o co tedy můžete soutěžit?

1.Braun Face pro citlivou pleť

Obsahuje kromě epilační hlavice také kartáček pro jemnou, suchou a citlivou pleť, která vyžaduje jemnější dotek. Za pomocí stovek mikrooscilací za minutu, dlouhé (14mm), jemné a husté štětinky jsou velmi důkladné při čištění.

2.Silk-épil 5 Young Beauty Bonus Edition

Sada obsahuje čisticí kartáč a epilátor, který je určen mladým ženám, které se chtějí starat o svou pleť. Kartáč odstraňuje zbytky make-upu i nečistoty a odhaluje zářivou pleť. Součástí balení je i chladivá rukavice, díky níž je epilace pohodlnější.

3.Braun Series 3

Nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Hřebínek Micro Comb ve vylepšeném trojitému holicímu systému lépe navádí vousy do stříhací části planžety pro ještě rychlejší oholení. Model je plně vodotěsný a je možné ho použít ve sprše s vodou, pěnou nebo k pokožce.

Tak a co musíte pro výhru udělat?

Je to velmi jednoduché. Napište nám zde komentář, jaká výhra Vám udělá největší radost, jestli 1., 2., nebo 3. a proč :). No a abychom mohly vítězku kontaktovat, ale zároveň, aby nikdo nemohl zneužít váš email, tak Vás poprosíme o zanechání emailu v kolonce Newsletter, kterou najdete v pravém sloupci, tak uvidíme Váš email jenom my :). Tři vítězky vylosujeme náhodně přesně za týden 18.12. a zveřejníme na našem Facebooku. Samozřejmě můžete soutěžit odkudkoliv! :)

Labels: ,