Home / Posts tagged "Boho"

Two-color flag


Chvíli jsem uvažovala nad tím, co bych dnes měla psát. Napadalo mě cestování, podzimní deprese a posléze jsem se rozhodla, že se vrátím k včerejšímu příspěvku od Verči. Blogy a zase blogy…Takže od začátku, nikdy jsem nebyla žádný velký fanda počítačů či techniky a blogy mě obcházely obloukem. Po mém delším pobytu v USA se můj pohled na tento zvláštní druh zábavy změnil. Začala jsem brát vážně, to co lidé vytvářejí ve svém volném čase a nechávala se inspirovat. Netrvalo dlouho a v hlavě mi začala kolovat myšlenka o založení vlastního blogu, ale od myšlenky k vytvoření vedla dlouhá cesta. Vlastně to byla Verča, která udělala první krok a já jsem se chytla. Pamatuji si, jak jsem první dny trávila dlouhé hodiny u počítače a vytvářela stránku, která by vypadala alespoň trochu k světu. Jestli jsem si na začátku myslela, že to celé bude jedna velká sranda, tak jsem se hodně spletla. Je to vlastně velká dřina, které s Verunkou obětujeme svůj volný čas. Den ode dne se učíme a máme radost, pokud se nám to daří a pokud tím dokážeme inspirovat alespoň někoho z Vás.

I was thinking about the topic, which I should write today…maybe travelling or autumn weather…­? But after that I decided to keep on the yestrday post. Blogs and blogs again…So afresh, I´ve never been a fan of computers and blogs at all. But after I spent a year in USA I changed my mind and I start like this type of entertainment. I start to take seriously what people do in their free time and I take an inspiration from them. It didnt take a long time and I started to think about my own blog. But the way from the idea to the establishment was larger than I expected. The first step was on Veronika…I remembered,when I spent many hours on my computer to create something what will look like a blog. If I´ve ever though that it will be easy, I was wrong. Me and Veronika give up our free time, we learn every day and we are very happy to see when something goes well. 

Hanka

Read more …

Colour inspiration

Dneska je jeden z velmi hektickych dnů. Vstávala jsem kolem půl páté ráno, protože mě čekala velmi nepříjemná návštěva zubaře a pak jsem utíkala za Verunkou, která na mne už čekala. Věřte, že zrovna v těch botech se běželo opravdu špatně. Pak jsme s Verunkou strávily dvě hodiny v televizi, kde jsme povinně natáčely rozhovory. Dopoledne jsme ještě zvládly rychlou kávu a probrat vše potřebné a na závěr se Vám vyfotit. Volba pro dnešní den byla jasná…barvy. Verunka se sice ráno trošinku klepala zimou, ale hrdinsky to zvládla…Já jsem ráno spěchala, takže žádné velké přemyšlení, zvítězila klasika, ale v barevném podání….

Today it was really hectic. I woke up at 4:30 because I had to go to the dentist. After that I ran to the car, where Veronika was waiting for me. But believe me that it wasnt so easy with this heels 🙂 Then we were in television where we had to do some interviews. After at all we went for a coffee and we took some pictures for you…So what we were wearing for today are colours…Because I was really in hurry this morning, I didnt have any time to think what to wear. Veronika is so cute in this dress, I totally love orange on her.

 Hanka