Home / Posts tagged "Bebe"

Červená Karkulka

Dnes se po dlouhé době opět vracím domů, do Ostravy, kde hodlám strávit příjemný víkend se svou rodinou a blízkými, protože budeme oslavovat kulaté narozeniny a také konečně uvidím moji sestřičku, která leží doma se sádrou :). Zatímco ona je na zlomeniny expert, já mám zatím zkušenosti pouze s naraženinami. 
Včera jsme pro Vás naskladnily část nové kolekce, kterou můžete najít na našem eshopu bechick.com. Během příštího týdne se také můžete těšit na video z natáčení a bonusové video, kde se o nás dozvíte možná to, co ještě nevíte :). 

Stále také platí, že pokud máte nějaké nápady na videa, články nebo speciální přání, pište nám prosím na náš email.

A protože je konečně pátek, přeji Vám všem, ať Vám dnešní den v práci nebo ve škole rychle uteče a užijete si krásný víkend.

Hanka 

Read more …

The american dream

     Poslední dny pro mě byly dosti hektické. Cestovala jsem z Prahy do Brna, pak do Ostravy, do Vídně, zpět do Ostravy, do Polska a nakonec zpět do Prahy, odkud se dnes přesouvám na pár dnů do Itálie. Jednoznačně nejhorší cesta byla do Polska. Místní řidiči, značení a povrch silnic je jen pro značně otrlé. Když k tomu přidáte katastrofální počasí, které vám umožňuje jet maximální rychlostí 40 km/hod, stává se podobná cesta velmi nepříjemnou….Kam jezdíte rádi Vy a kam byste naopak už jet znovu nechtěli?

Hanka 

Read more …

Autumn wish-list

S blížícím se podzimem, i když to tak v posledních dnech opravdu nevypadá, mi běhá v hlavě myšlenka, co všechno musím mít. Částečně se jí snažím potlačit a vsugerovat si, že si vystačím s tím, co už v mé šatně je, ale zároveň vím, že tento boj je předem prohraný. A tak si začínám psát seznam věcí, po kterých tolik toužím, některé škrtám při pohledu na jejich ceny a ostatní si statečně obhajuji. 
1) Holinky HUNTER – vyhlédla jsem si je před dvěma lety a až do dnešního dne jsem statečně odolávala. Hlavním důvodem byly gumáky Burberry, říkala jsem si, že je naprosto zbytečné mít dvoje, ale řekněme si upřímně, Hunter holiny jsou klasika, která se mi bude hodit dalších dvacet let. 
2) Lodičky Christian Louboutin – toužím po nich snad deset let. Když je vidím nebo si je zkouším, zvedá se mi tep. Klasické sexy jehly, které nikdy nevyjdou z módy. 
3) Kožený křivák – Nevím jak jsem bez něj do dnešního dne mohla existovat a potřebuji to, co nejrychleji napravit, otázkou je, kde sehnat ten správný a nadčasový. 
4) Obal na můj milovaný iPhone – měla jsem jeden, ale zprotivil se mi, od té doby co ho nemám, mi telefon neustále padá a mám ho od make-upu. Bohužel jsem zatím nesehnala žádný, který by mě nadchl a pokud ano, tak se mi při pohledu na cenu podlomila kolena. 
5) Huňatý svetr – co se týče zimy, jsem celkově bezradná najít něco, co je šik a zároveň hřeje. Doufám, že letos se mi poštěstí najít takový svetr, přes který zapnu kabát a nebudu muset mrznout. 
6) Kabát – Loňskou zimu jsem investovala do kvalitní zimní bundy, ta je ale hodně sportovní a proto je letos na čase poohlédnout se po kabátě. Zatím mám představu o nějaké klasice černé nebo teple hnědé, delší a s kožíškem kolem krku. Tak uvidíme…:) 
P.S. Berte můj seznam s velkou rezervou, je to „Wish List“ a pořídit si všechno je naprosto nereálné. Mě ovšem uspokojí, pokud si našetřím alespoň na jednu věc z mého seznamu a s radostí si ji odškrtnu….A co vy? Už máte něco vyhlídnutého?

In spite of the fact that Last days were very hot, the autumn is comming. So I start thinking about all things which I really want or wish I could buy. I also try to suggest myself that I really dont need anything new but you all know that this fight is already lost. So I start to write the „WISH LIST“. 
1) HUNTER BOOTS – I saw them 2 zears ago but until today I was really strong and I didnt buy them. The main reason why why I didnt buy them, was that I´v alrady have the Burberry boots. But I laso know that The HUNTER are very classy and the price is good. 
2) Christian Louboutin pumps – I´v wanted these shoes for ten years. Everyme when I see them or I try them, my blood pressure goes higher. And these pumps never will be out of fashion. 
3) Classy leather jacket – I really dont understand how I can exist without it, so I really should buy one. But the question is, where I will find the right one.
4) Case for my lovely iPhone- I had one, but I didnt like it at all so I put it of. After that is my iPhone still dirty from make-up and it drops all the time. The problem is that I didnt find any case which I like and the one was so expensive that I goes crazy. 
5) The shaggy jumper – In the winter I have a problem with clothes, because its very difficult to find something warm and also nice. I hope that that this year i will find the right one and it will compfy nice and warm together. 
6) The Coat – Last winter I bought high – quality jacket. But the jacket is very sporty so this zear I would like to buy something more fashionable like a coat. i would like to have black or tan brown with the fur around the neck…So we will se. 
P.S. All this staff is just on my „WISH LIST“,so dont take me too serious. I know that its impossible to buy everything, but I can dream and if I could buy one thing from my List, I would be happy. And what about you? Do you have also your Wish List or what do you want to buy for this Fall-Winter?

Hanka

Read more …