Home / Posts tagged "Ann Christine"

Black and mint


Můj obličej opět vypověděl službu a dělá si, co chce. Buď je úplně mastný a nebo úplně vysušený…Protože jsem minulou sobotu vypadala jako po neštovicích, běžela jsem do lékárny úplně zoufalá, abych si  koupila něco, co by mohlo alespoň trošku pomoci. Hysterická a bezmocná jsem v lékárně nechala majlant za x přípravků, ty které jsou určeny pro problematickou pleť a byly mi doporučeny mi absolutně nesedí, přestože na obalu píší, stahuje póry, určeno pro problematickou pleť, mi se nic nestahuje a pleť je po jejich použití tak mastná, že bych si na ni mohla usmažit volské oko…Ono totiž má pleť je taky malá záhada, rozhodně nemám klasické akné, část mé pleti je zcela normální a super zdravá, část je super vysušená, část super mastná a na určitých místech se mi neustále tvoří nové pupínky, takže bych si mohla koupit tak dvacet různých prostředků a mixovat je mezi sebou, abych vyhověla všem potřebám, které má pleť má :D. Momentálně se pohybuji mezi stavem zoufalství a beznadějí…Na pleť používám pouze Jarischovu vodu a na noc se mažu Sudo krémem, který se mi jako jediný osvědčil a nikdy mě nezklamal. Žádná hitparáda to ovšem není…Minulý týden jsem byla dokonce natolik zoufalá, že jsem zvažovala návštěvu vyhlášené paní Inky, nakonec jsem se však neodhodlala, mám strach. Následující týden chci však jít na dermatologii a budu se modlit, že už mi někdo konečně pomůže. Nemáte nějaké tipy, kam jít a čemu se naopak vyhnout?


Hanka 

Read more …

Grey shades

        Fotky jsme fotily, když jsem byla jednak nemocná a k tomu jsem se opět stěhovala, takže na sobě mám hodně „pohodový“ outfit. Pro mnohé z Vás možná málo inspirativní, ale ne každý den chodím vyumělkovaná od hlavy až k patě…:)…V konceptech jsem dnes našla starší fotky s oblečením z našeho e-shopu, které jsme ještě nepoužily, protože je mám ráda a líbí se mi, je škoda je zahodit a proto je tady brzy uvidíte :). 
       Protože se venku začíná ochlazovat, je čas začít myslet na nákupy zimního oblečení. Tak například já letos potřebuji nějaký hezký a zároveň teplý černý kabát nebo nějaký hezký praktický kožíšek. Zatím jsem nikde nic hezkého neviděla, ty v Zaře mi přijdou moc vojenské, ty v HM jsou podle mě z šíleně nekvalitního materiálu a ty v Mangu jsou podezřele tenké…Tak abych letos neskončila v péřovce… Co si potřebujete na letošní zimu pořídit Vy?

       These pictures we took at time, when I was sick and I had to move from my apartment to another place, so I was wearing really easy outfit. For many of you this outfit is not an inspiration, but I can’t ve perfect every day…:) Anyway, I found some older pictures that we haven’t used yet and because I like them, I decided to post them soon :). 
      Because the fact the winter is already here, we should start thinking about some „winter“ shopping. For example, I have to find some coat or some nice faux fur, but I haven’t seen anything special in the shops. The coats in Zara are too military, the coats in HM don’t seem to be too high quality and the coats in Mango are not warm enough.  

Hanka 

Read more …

Smurf Ice cream

        Další „topšopácký“ úlovek. Šmoulí šaty z neoprénu :). Kromě strašně příjemného materiálu, oceňuji ještě jednu věc. Vykouzlí Vám v dekoltu i to, co tam normálně nemáte :)). A teď jedna otázka na závěr. Jelikož se mi v červnu trochu změnily plány a dovolená na kterou jsem měla jet se nekoná, hledám momentálně jakýkoliv last minute. Mám pouze tři požadavky: nechci do arabských států, nechci nikam déle než cca 5 hodin letu a požaduji písčitou pláž s azurovým mořem :). Nějaké tipy?


Veronika

Read more …

So happy

      
        Tak a máme to za sebou. Poslední párada…Promoce. Dress code nesplněn, ale rozhodně jsem v tom nebyla sama. Viděla jsem bílé boty, bíle jeany a jiné barevné kreace…Takže má odhalené záda, ramena, holé nohy a otevřené boty zcela zapadly v davu. Po deštivém týdnu jsem už ani nevěřila v lepší počasí, ale nakonec jsem se ho přeci jen dočkala. Bylo opravdu nádherně a teď hurá do boje….


Hanka

Read more …