Home / Posts tagged "American Apparel"

Trash me :)

      Není nad jednoduchá trička, které můžete nosit celé jaro, léto, podzim, i zimu. Pokud na nich jsou lebky, tím lépe, mám pro ně slabost. Tohle je z obchodu Space. Dlouho jsem se rozmýšlela nad tím, které si vezmu, protože jsem se neuměla rozhodnout, což je v poslední době můj problém číslo jedna. Nejsem si jistá co chci, zda to vůbec potřebuji a tak dále. Jste na tom podobně nebo patříte k těm jedincům, kteří přijdou, nerozmýšlí a berou :). Pocvokované Conversky jsou miláčci, jen už jsou trošku špinavé a otázkou je, jak je vyčistím. Mám strach je dát do pračky. Máte někdo nějaké rady, jak je opatrně vyčistit, aby se nezničily?
        P.S. Přidaly jsem pár nových věcí do našeho e-shopu…:)

     I really like all the basic T-shirts, which you can wear in spring, summer, autumn and in winter. If these T-shirts have skulls, than I just have to have them. This one is from the boutique called Space. Where I was there, I couldn’t decide which one I should take, because all of them were very nice and cool. In last time I am just asking myself if I really need this thing or If I really sure that I want it, Do you have similar problems as I do? Or Are you a decisive person? My Stuuded covers are my lovers, but they are already dirty and the question is how I should clean them? Do you have any tips? 

Hanka 

Read more …

Lazy Sunday

Zdravím Vás. Původně jsem dnešní den měla strávit nad skripty a učením se na zítřejší zkoušku. Dnešní krásné počasí to ale rozhodlo za mne a já vyměnila skripta za Vogue 🙂 a vydala se do parku.
Krásnou neděli všem! 

Originally, I had to spend today at the scripts and learning for tomorrow’s test.Today’s beautiful weather decided it for me and I exchanged notes for Vogue:) and went to the park.

Have a nice Sunday everyone!


Veronika

Read more …