Home / Posts tagged "ALDO"

Mini Lin

        Po dlouhé době jsem se rozhodla vyvětrat  „mini linku“. Už je to docela dlouhá doba, co jsem měla k outfitu nějakou kabelku od LV. Abych pravdu řekla, dost se mi tyto kabelky omrzely. Vzor damier se mi už nelíbí vůbec. Vzor Mini Lin a dokonce i lehce „jetý, patinový“ klasický monogram mě ale naopak poslední dobou docela baví. Pokud se dobře zkombinují a nehrají v outfitu hlavní roli, tak vypadají tyto kabely perfektně. A to je asi to nejdůležitější u tašek od LV. Měla by pouze celkový vzhled doplňovat. Tak, aby to nevypadalo, že kabelka nosí majitelku. Doufám, že jsem se vyjádřila srozumitelně :). Ostatně ukázku špatného nošení kabelek (a nejen kabelek) nám v přímém přenosu ukazují české „pseudocelebrity“ snad každý den. Největší sranda je, že ani nemusíte nijak zvlášť český bulvár sledovat. Fotky, které se v něm objevují jsou stále stejné a neznalý člověk by je s klidem mohl zařadit do devadesátých let. Žádná změna k lepšímu se totiž zatím neodehrála. 


        After a long time I decided to wear my „mini lin“. It’s been quite a long time since I had some bag from Louis Vuitton in my outfit. To be honest, I´m pretty tired of these handbags. For example currently I dont like at all any Damier pattern. I have an aversion to it. On the contrary I quite enjoy Mini Lin pattern and even slightly „used“ classic monogram. If you combine it well and handbag does not play a major role in the outfit the whole look will be perfect. This is probably the most important thing in any Louis Vuitton bag. It should only complement the overall look. Because you dont look like a handbag who wears the owner. I hope I made myself clear :). Examplary demonstration of bad dressing and wrong wearing handbags show us Czech „pseudo celebrities“ almost every day. The biggest joke is that you do not need to watch any special Czech magazine. In fact since the nineties there is no change at all.


Veronika

Read more …

Heels are mine

I přesto, že jsem uklidila své šperky a všechno má nyní své místo, mám problém se v nich orientovat a zakázala jsem si kupovat nové. Maximálně jeden náramek :). Proč? Protože tento náhrdelník jsem si koupila už dávno a naprosto jsem na něj zapomněla a strašně jsem se divila, když jsem jej našla. Stává se vám to také?  Já jsem typ člověka, který něco neustále hledá a postrádá. Když najdu jednu věc, zjistím, že mi chybí druhá :).  Nevím, jestli je to tím, že neustále cestuji a balím se nebo nedostatkem místa. Upřímně, také to může být jen mnou 🙂

Altough I ordered all of my accessories and everything has its place, I still have a problem to find the one, which I want to wear, So I decided that I can’t buy anymore. Maybe just one bracelet :). Why? Because this necklace I bought weeks ago, when I was in Poland and I absolutely forgot that I have it. Do you have it same as I do? I am the person who is still finding something and when I find the one thing I find out that I miss another one. I don’t know if tho happens because I travel a lot or I have lack of place. But honestly maybe it is just because of me :).

Hanka

Read more …

Flared jeans

       Počasí stálo za nic, takže fotky tomu bohužel odpovídají. Ale teď o něčem jiném. Včera jsem se oficiálně stala alergikem. Nikdy by mě nenapadlo, že se může alergie na pyly projevit až ve 25 letech. Myslela jsem si, že už jsem na takové věci stará, ale chyba lávky. Tabletky nebo kapky do sebe cpát nechci a doma kvůli tomu sedět taky nebudu. Proto uvítám jakékoliv tipy na přírodní alternativy. Trpí někdo z vás alergií? Já vím, že se tohle téma na módní blog nehodí, ale nechci celé jaro chodit a kýchat na všechny strany :).

      The weather was terrible and photos unfortunately too. But now something else. Yesterday I officially became an allergic. I never thought that pollen allergy can occur so late. I thought that I´m old enough for such things but I was wrong. I dont want to eat tablets or take some drops but I dont want to sit at home because of allergy too. So I welcome any tips for natural alternatives. Is there anyone who suffers from allergies? I know this topic does not fit on the fashion blog, but I dont want to walk all spring and sneeze on all sides :).

Veronika

Read more …