Home / About us

About us

IMG_9555aa

Jsme dvě módní blogerky, Hanka (blondýnka) a Veronika (brunetka). Před dvěma lety jsme založily blog theczechchicks.com, který má denní zobrazení okolo 18.000 uživatelů. Přispíváme denně a to jak na blog, tak na instagram, který sleduje 19.400 uživatelů a na facebook, který v současné době sleduje přes 15.500 uživatelů. Jelikož tento blog vytváří dvě bloggerky, každá nabízí trochu jiný styl a pohled na módu. Najdete zde nejen příspěvky o módě a našem stylu, ale také rubriky o cestování, módních trendech, kosmetických tipech či recenzích a v neposlední řadě články s tipy, kde dobře nakoupit, kde se dobře najíst či kde vycestovat na dovolenou. Většina článků je psána v češtine a angličtině. Nyní články najdete také v němčině.

Minulý rok jsme také otevřely internetový obchod bechick.com, který nabízí exkluzivní oblečení a doplňky z USA a Itálie.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na našem emailu: czech.chickss@gmail.com
Pokud máte zájem o navázání spolupráce, kontaktujte nás na našem emailu: team.theczechchicks@gmail.com

 

We would like to introduce ourselves and our fashion blog -THECZECHCHICKS.com

Two years ago we got the idea to establish a fashion blog theczechchicks.com Our blog has daily around 17 000 page views. The blog is updated daily with profesional pictures and articles on various topics.
Succesful is also our facebook page which has more than 15.500 followers but we reach around 1.800.000 people there and Instagram with its more than 19.400 followers.

Since the blog is written and created by two persons, we offer our reader a unique perspective on fashion and lifestyle. We used to travel frequently, so our view on fashion is kind of different from other czech fashion blogs. We love to mix various colours, patterns and materials or designer clothes with cheaper clothes from some fashion stores. We keep on updating our blog, facebook, twitter and instagram daily for being in regular touch with our fans.

Please If you have any questions or you need more information, contact us on this email czech.chickss@gmail.com

For business inquiries, interviews or other collaborations please contact the Czech Chicks team: team.theczechchicks@gmail.com
Thank you so much.

Hana and Veronica

patka