July 2019 cosmetic favorites

Měsíc je pomalu, ale jistě za námi a já tady mám pro vás další tři oblíbence za měsíc červenec. Jelikož se u mě poslední dva měsíce odehrávaly ve stylu velkého cestování, tak jse tomu přizpůsobila i výběr produktů, které jsou určeny na sluníčko nebo po sluníčku :).

Intenzivní zklidňující mlha po opalování Bioderma

Super věc, pokud stejně jako já nesnášíte ve vedru mastné krémy. Chladivý sprej poskytuje pokožce maximální možnou úlevu, obnovuje její hydrataci a fixuje v pokožce již získané opálení – mohu potvrdit, že díky tomuto spreji mám opravdu krásnou zdravou barvu a hlavně se nikde neloupu. Sprej navíc zanechává pokožku optimálně pružnou, na dotek sametově jemnou a zklidněnou bez sebemenších stop podráždění. Jelikož se jedná o chladivý sprej s efektem mlhy, není třeba roztírat a vám tak i třeba po spálení od sluníčka odpadá potřeba krém vtírat do pokožky, což zrovna u spálenin jistě oceníte. Posledním bonusem je jemná parfemace, kterou já skoro necítím.

100% minerální ochranný krém na obličej i tělo s vysokou UV ochranou Institut Esthederm

Jak asi již z mých článků a instagramu víte, ráda a hodně často surfuju, letos jsem to spočítalana skoro 2 měsíce od začátku roku, kdy jsem byla denodenně třeba 3-4 hodiny v oceánu na sluníčku. Ano, pleť i vlasy dostávají zabrat a ani já jsem se tak nevyhla malým pigmentovým skvrnám na tvářích, které se mi loni na podzim poprvé objevily při měsíčním pobytu na Havaji. Není to nic strašného, ale pokud se tomu budu moci vyhnout v budoucnu, budu jedině ráda. Do vody funguje jedině zinek, ten vydrží skoro vše, ale jak se chránit na souši? Teď se mi dostal pod ruce nový krém od značky Institut Esthederm s příznačným názvem No Sun. Ten by měl pleť nejenom chránit před sluníčkem, ale měl by ji vůbec začít připravovat na pobyt na slunci, podporovat zdravé opálení a navíc je voděodolný jako bonus. Jsem zvědavá, určitě vám dám brzy vědět, jak funguje.

Sluneční péče

Já mám nejen mléko, které je na první dny pobytu na sluníčku naprosto boží, ale nově zkouším také suchý opalovací olej s UV faktorem 30. Co je na něm úžasné? Že opravdu, ale opravdu nemastí, krásně voní a můžete ho použít i do vlasů, protože je hezky před sluněčními paprsky ochrání. Tento olej si dokonce zamiloval i můj muž, který normálně nic mastného nemusí, ale tenhle suchý olej je opravdu jiný, naopak mi vyhovuje snad ze všech opalovacích produktů na tělo momentálně nejvíc 🙂


3 thoughts on “July 2019 cosmetic favorites

 1. Jana
  30 Čvc on 2019 at 8.10

  Ten olejíček od Clarins vypadá zajímavě, ten bych si ráda objednala

 2. Anonym
  30 Čvc on 2019 at 8.10

  Kosmetika krásná, ale prozradíš odkud jsou ty sluneční brýle???? Jsou božské!

  • Veronika
   30 Čvc on 2019 at 8.13

   Boucheron 🙂 A ano, jsou nádherně propracované

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.