June 2019 cosmetic favorites

Tak jak jsem slíbila, mám tady recenzi tří produktů od Esthedermu, který používám jako pečující kosmetiku, ale letos poprvé jsem otestovala také jejich řadu na sluníčko a tyto tři produkty chválím a doporučuji dál:

1.Institut Esthederm Bronz Impulse

Dokonalá emulze, kterou jsem začala používát asi týden před odletem k moři. Je to voda ve spreji, která nemastí, nelepí, hned se vsákne a vy ani nevíte, že ji na sobě máte, ale poznáte to až podle dokonalého opálení. POZOR nemá spf faktor, je to určeno před nanesením opalovacího krému. Tato emulze chrání pokožku před předčasným stárnutím, podporuje tvorbu hnědého barviva – takže se rovnoměrně a zravě opálíte a taky rychleji. Emulzi nanášejte 1x denně na obličej a tělo 7-14 dní před dovolenou a na dovolené vždy 20 minut před sluněním v kombinaci s přípravkem na opalování. Na to nezapomeňte, nemá to spf faktor 🙂

 

2. Institut Esthederm Photo Regul

Používám měsíc a má pleť není spálená, žádné npvé skvrny se neobjevily a naopak jsou i přes pobyt na sluníčku daleko méně viditelnější. Jedná se o sjednocující péči pro pleť s hyperpigmentací s vysokou UV ochranou, krém pomáhá dosáhnout rovnoměrného opálení a sjednotí barevný tón pleti s pigmentovými skvrnami. Na trhu jsem zatím neobjevila v tomto případě konkurenci, jedná se o jediný opalovací krém na obličej, krk a dekolt pro pleť s pigmentovými skvrnami, která chce být opálená a současně regulovat skvrnky. Pigmentové skvrny poté neztmavnou, rozdíl mezi zabarvením pleti a skvrnami se ztrácí a pleť získavá rovnoměrné opálení. Takže nyní můžu upřímně říct, že se tenhle produkt fakt vyplatí zakoupit.

3. Institut Esthederm After Sun Repair

Je to krém na obličej po opalování. Tudíž já ho používám vždy po slunění, nenahrazuji jím svůj noční krém, ale použiji ho vždy když se schovám do stínu a opláchnu obličej čistou vodou. A jako bonus je tento krém také určen proti vráskám, hloubkově hydratuje pleť, zklidňuje ji a zamezuje vzniku nových vrásek. Pleť je po nanesení vyživená a krásně zklidněná, navíc tenhle krém pomáhá, aby opálení vydrželo déle a ve stejné intenzitě, používejte ho klidně ještě týden až 14 dnů po návratu z dovolené, krásně vám prodlouží hezkou barvu.

Labels: ,

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.