April 2019 cosmetic favorites

Mám tady po měsíci zase malý beauty post s mými oblibenci.

Začnu novým micelárním mlékem od Clarins, které nyní používám a je to oproti klasické micelárce příjemná změna. Do budoucna hodlám kombinovat toto mléko s micelární vodou pro citlivou pleť Bioderma, kterou určitě všechny dobře znáte, ale proč nepochválit i něco tak notoricky známého, že jo :). Jen pozor, dozvěděla jsem se, že po použití micelárky musíte vždy obličej ještě dodatečně umýt čistou vodou (před nanesením sér či krémů), protože micelárka je ve své podstatě něco jako mýdlo a to na pleti nechat působit dlouho nebo třeba přes noc opravdu nechcete :D.

Dále tady mám můj oblíbený parfém od značky Boucheron, unisex parfém Boucheron Oud de Carthage je něco tak dokonalého….orientálnější vůně, určitě ne pro každého, ale pokud máte rádi med, vůni kadidla a dřeva, tak si ji zamilujete stejně jako já. Jedno vím jistě, na nikom jiném ji pravděpodobně neucítíte, mně se to tedy ještě nestalo :).

Dále musím doporučit úplně nejlepší restrukturalizační sérum od Esthedermu Derm repair na zpevnění pleti a také nesmím vynechat dva makeupy. První kousek vlastně ani není přímo makeup, ale je to tónovací fluid od Clarins s spf faktorem 30, no a druhým oblíbencem je makeup Chanel Sublimage, který používám skoro půl roku. Nádherně kryje, ale taky nezatežuje vůbec pokožku a vydrží na obličeji fakt celý den.

A úplně na závěr jsem si nechala novou kulmu BaByliss Curl Secret C1050E, která dělá dokonalé vlny, viz foto dole. Pokud toužíte po pravidelných vlnách, nechce se vám natáčet vlasy půl hodiny a nebo máte s klasickou kulmou špatnou zkušenist, rozhodně doporučuji tento model. Kluma umí natočit opravdu pravidelné vlny a má volitelnou teplotu, takže vlasy nepálíte.

 

Labels: ,

2 thoughts on “April 2019 cosmetic favorites

  1. Anonym
    30 Dub on 2019 at 18.19

    ta kulma vypadá super, vždy jsem používala žehličku ale to není ono

  2. Pingback: April 2019 cosmetic favorites – Blogie.cz

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.