Byredo Gypsy Water Lover

Už je tomu skoro tři roky, kdy jsem se zamilovala do této dokonalé unisexové vůně Gypsy Water od značky Byredo a od té doby jsem neměla chuť na změnu. Vůně tohoto parfému je natolik specifická a vcelku unikátní, že jsem ji za celou tu dobu co ji používám, nikdy na nikom jiném necítila. Když jsem si tedy mohla pod stromeček vybrat jeden parfém, má volba byla naprosto jasná. Parfémovaná voda Byredo Gypsy Water je, jak uvádí zástupci značky, „idealizací romského životního stylu, založenou na fascinací mýty. Vůně svěží zeminy, hlubokých lesů a táborových ohňů evokuje sen o svobodném, barvitém životním stylu v blízkosti s přírodou.“

Zajímavý popisek, já v ní cítím každopádně něco pánského a kořeněného, tudíž pro mě jasná volba :). Co mě nesmírně potěšilo, bylo balení, ve kterém parfém dorazil. Leto si Notino s vánočním dárkovým balením krásně vyhrálo a vybírat můžete z bílé, černé nebo světle růžové barvy. Já volila klasicky bílou barvu a balení to je opravdu luxusní. K vybraným parfémům navíc dostanete dárkové balení zcela zdarma, takže vám to rovnou ušetří práci s balením dárku :).

Jakým vůním dáváte přednost Vy? Dejte mi vědět, ráda se nechám inspirovat a třeba objevím něco nového 🙂 Jo a v příštím beauty článku už se vrhnu na novou pleťovou řadu Esthederm, kterou testuji už přes měsíc a zatím jsem hodně spokojená. Takže se těšte na větší shrnutí. Bude určeno všem, které mají citlivější smíšenou pleť, která je dehydrovaná, ale zároveň se vám sem tam může udělat pupínek :). O této řadě jsem se zmiňovala už ve stories, je tam několik kroků a já si z toho už udělala takový malý ranní a večerní rituál.


3 thoughts on “Byredo Gypsy Water Lover

 1. Anonym
  03 Pro on 2018 at 16.22

  Miluju Byredo. Já mám nejradši Pulp a ze svíček od nich Bibliotheque.

 2. Anonym
  04 Pro on 2018 at 14.46

  Bože tuhle vůni taky miluju a naštěstí jsem jediná široko daleko :))))

 3. Anonym
  05 Pro on 2018 at 15.09

  na recenzi Esthederm jsem velmi zvědavá 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.