September 2018 cosmetic favorites

A opět je zde zase po měsíci pravidelný článek s mými kosmitickými oblíbenci za poslední měsíc. Jelikož jsem byla v září mimo ČR, čláenk je trošku se zpožděním a celý se točí ještě kolem „letních“ vychytávek, které jsem si sebou na Havaj vezla a většinu z nich tam také spotřebovala až do dna :D.

1. Multifunkční suchý olej se třpytkami na obličej, tělo a vlasy Nuxe

Úžasný olej od značky Nuxe vám asi úplně nemusím představovat. No já ho vyzkoušela AŽ teď! A tedy do vlasů jsem si neaplikovala, pouze na obličej a tělo. A za mě na léto naprosto dokonalý produkt. Krásně zvýrazní opálení a hlavně není šíleně mastný, takže se po aplikaci na tělo můžete ihned obléct a vyrazit ven. Jako bonus krásně voní. Po měsíci jsem odjížděla domů se skoro prázdnou lahvičkou a plánuji tedy znovu objednat 🙂

2. Sprej Ocean Mist

Stylingový zázrak ve spreji od značky SachaJuan. Tento sea salt sprej podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu, umí dodat vlasům objem a tvar, takže je jedno jestli si vlasy vlníte či žehlíte, sprej totiž udrží obojí. Používám ho v podstatě místo laku na vlasy, protože funguje daleko lépe, navíc vlasy zmatňuje a tak nějak celkově udrží na svém místě bez toho, aniž by vlasy slepoval. Není to klasický sea salt sprej, je to opravdu něco mezi 🙂

3. Objemový šampon Ocean Mist pro plážový efekt

Nejlepší šampón od značky Sacha Juan na objem. Chtěla jsem vyzkoušet něco nového a tato značka, kterou používám už delší dobu (hlavně suchý šampón je geniální) má v nabídce větší množství vlasových produktů, proto jsem sáhla i po tomto šampónu. Je vlastně součástí jedné řady (jako sprej o řádek výše) a má dodat vlasům objem. Po každodenním koupání v oceánu mi vlasy opravdu hezky umyl, používala jsem ho každý den a optimálních výsledků dosahuje společně s kondicionérem :). Sám o sobě dodá mega objem, ale vlasy vyživí až následně kondicionér. Takže doporučuji v kombinaci.

4. kondicionér pro poškozené a sluncem namáhané vlasy SachaJuan

A jak už jsem se zmínila u šampónu, tak tady máme druhou dvojku. Kondicionér Sacha Juan. Jednoznačně dokonalý kondicionér na sluníčkem a oceáněm namáhané vlasy. Vždy jsem ho nechala působit třeba i 5 minut a měla jsem vystaráno s rozčesáváním. Při surfování se vám totiž vlasy vždy neskutečně zamotávají a po samotném použití šampónu máte na hlavě jeden velký dred :D. Tenhle kondicionér si s tím ale umí poradit a rozčesávání je potom úplná pohodička. Kondicionér Sachajuan Cleanse and Care zajistí vlasům také potřebnou výživu a po usušení se vlasy vůbec nekrepatí a vypadají skvěle.


2 thoughts on “September 2018 cosmetic favorites

  1. Pingback: Sptember 2018 cosmetic favorites – Blogie.cz

  2. Anonym
    10 Říj on 2018 at 14.33

    Nuxe znám a používám už mnoho let. Jak ten se třpytkama tak ten bez a jako je to opravdu zázrak 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.