Na-kd summer outfits

Hlasím se po delší době opět s článkem, tentokrát s několika outfity, protože přece jen poslední dobou vůbec nestíhám a i když bych ráda přispívala na blog častěji, přiznejme si, že většina z nás už je stejně na instagramu a tam těch outfitů můžu přidávat více a hlavně častěji než tady na blog. Nicméně tady to alespoň zůstane „napořád“ i s prolinky na konkrétní věcičky, které vám stejně často posílám přímo do zpráv, takže tady je alespoň všechny máte na jednom místě.

Za měsíc jsem toho stihla docela hodně, kromě návštěvy Berlína – na drink a krásný výhled doporučuji Monkey Bar – top lokalita a skvělé drinky. Na dobrou kávu a snídani stoprocentně zajeďte metrem do THE BARN, House of Small Wonders, Le Bon nebo Distrikt Coffee. Všechna místa doporučuji všemi deseti!

Dnes se odvísílá poslední díl reality show Cool Wave, které jsem se účastnila začátkem března na Fuerteventuře – byl to zážitek na celý život, který mi jen tak někdo nevezme a pro surfování jsem se díky tomu nadchla ještě více a už teď se těším na konec června, kdy opět skočím do vln – jupí :). Ale teď už k outfitům. Linky a věci co mám na sobě najdete vždy pod fotkou :). Krásné pondělí!

Dress: NA-KD / Bag: ANINE BING / Necklace: CÉLINE / Sunnies: RAY-BAN 

Dress: NA-KD / Bag: GUCCI / Sunnies: ASOS

Dress: NA-KD / Heels: VALENTINO / Bag: CHLOÉ / Sunnies: NA-KD

Dress: NA-KD / Shoes: HERMES / Bag: GUCCI / Necklace: BECHICK.COM

 


4 thoughts on “Na-kd summer outfits

 1. Anonym
  11 Čvn on 2018 at 15.05

  Ten poslední outfit Veru je top!

 2. Pingback: Na-kd summer outfits – Blogie.cz

 3. Jana
  11 Čvn on 2018 at 15.10

  Konečně zase článek. Častěji prosím!!! 🙂

 4. Anonym
  11 Čvn on 2018 at 16.14

  Ta Anine Bing kabelka je nádherná!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.