June 2018 Photo Diary

Tak po dlouhé době tady mám článek i s fotkami za poslední měsíc. Bohužel nestíhám pravidelně na blog přidávat, ale doufám, že po prázdninách se to změní. Musím si začít lépe organizovat pracovní povvinnosti a úkoly :D. Ale má vášeň pro módu naštěstí neumírá, takže vás budu občas zásobit fotkami několika outfitů v jednom článku, snad vám to nevadí :). Tento měsíc jsem měla trošku náročnější i po osobní stránce, protože s oslavou 10 narozenin mého pejska se ozvaly typické neduhy stáří a Merli začala kulhat na zadní nohu. Bohužel se to neustále zhoršovalo a já tak absolvovala tento měsíc několik vyšetření na různých veterinách, nakonec s verdiktem, že má přetržený kolenní vaz a operace by byla dosti složitá, v jejím věku už skoro nemyslitelná. Takže jsem se rozhodla jít méně invazivní cestou a půl roku budu muset hlídat, aby náhodou někde špatně neskočila, nebo nenašlápla. Sama jsem zvědavá, jestli se mi to podaří uhlídat…držte mi palce. Tolik k menšímu psímu okénku tady na blogu, ale holt je i tohle věc, kterou právě teď docela hodně řeším a zatím jsem to na blogu, ani sociálních sítích moc neventilovala.

Outfitů tady mám dnes pro Vás opravdu několik, většinu kousků už znáte. Nově mi do sbírky přibyly tenisky Balenciaga (ty ugly shoes, které jsou tak ošklivé, až jsou hezké :D) a taky jsem si ve slevách udělala radost na net-a-porter novou kráskou od Chloé. Ano, není to nejpraktičtější kabelka, vlastně se do ní nevejde skoro nic :D, ale tak dlouho jsem ji okukovala, až jsem jí neodolala :D.

No nic, já se právě chystám na první letošní letní dovolenou, vesměs to bude hlavně o sportu, takže se jdu pomalu balit a od zítřka očekávejte záplavu fotek :D.

Krásný víkend kočky!

 


7 thoughts on “June 2018 Photo Diary

 1. Anonym
  29 Čvn on 2018 at 11.39

  Verunko pořád doufám, že se na mě taky s teniskami Balenciaga usměje štěstí a zatím stále nic. Jak dlouho jsi na ně čekala?

  • Veronika
   16 Čvc on 2018 at 15.42

   Já je právě vyhlížela na webu skoro měsíc 🙁

 2. Jana
  29 Čvn on 2018 at 15.39

  Ty šatičky na první fotce jsou nádherné!!

 3. Adela
  02 Čvc on 2018 at 15.40

  Jéé to s pejskem mě mrzí. Řešila jsem něco podobného. Snad bude brzy fit!

 4. Anonym
  10 Čvc on 2018 at 15.40

  Ta fotka na lodi je božská! Odkud jsou brýlky?

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.