Fashion x Food Photostory

“Elite Bloggers – Content Marketing”

Když jsem byla požádána udělat fashion story se skvělým fotografem Kubo Krížo, ani na chvilku jsem neváhala, protože se mi jeho fotky na analog moc líbí a hlavně myšlenka fotit u jídla mě vždy baví…ústřice miluju, takže nebylo co řešit. Podle mě se fotky fakt povedly, takže je hážu i sem na blog.

Vybrala jsem nakonec dva outfity, overal je nový z Pull&Bear, je v něm super příjemně a hlavně ten střih dělá fakt hezkou postavu. Druhým kouskem byla modré šaty Zara, které jsem kupovala už loni, baví mě to, že jsou v nich všité kraťásky, takže se nemusíte bát, když trochu zafouká vítr :D.

Make-up jsem nějak zvládla sama (Clarins fix na linky funguje naštěstí skvěle no vlasy jsem po delší době opět natočila pomocí kulmy ghd, na kterou se pořád ptáte. Má širší průměr a mně se s ní pracuje skvěle, jen je potřeba nastříkat do vlasů před kulmováním ochranný sprej, protože jinak si opravdu zničíte konečky.

A poslední, ale nejdůležitější věc je péče, protože na mé suché a barvené vlasy nemůžu použít jen tak něco. Začala jsem používát novou řadu Botanic Therapy od Garnier, konkrétně zelenou olivovou řadu a za mě zatím nejlepší maska na vlasy. Používám ji pravidelně 2x týdně a konečky jsou po ní hezky uhlazené, olivový olej přispívá k výživě vlasu a ty jsou tak jemnější. Po smytí masky už vlasy upravuji běžným způsobem.


5 thoughts on “Fashion x Food Photostory

 1. Pingback: Fashion x Food Photostory – Blogie.cz

 2. Anonym
  22 Dub on 2018 at 12.07

  Dokonale fotky ❤️

 3. Anonym
  22 Dub on 2018 at 12.20

  Krásné fotky Veru!

 4. Jana
  22 Dub on 2018 at 18.21

  Tvé vlasy jsou totiž nejvíc top! Bruxx mám taky ráda, právě kvůli mušlím.

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.