Cool Girl by NA-KD

Tento týden byl časově docela dost náročný, přiletěla nová kolekce z LA, takže bylo potřeba vše nafotit, do toho jsem měla několik blogerských akcí a schůzek a na poslední chvíli jsem ještě vymýšlela dárek pro maminku k narozeninám, tento víkend je totiž u nás doma hromadná oslava, takže jsem v pátek večer nasedla do auta a zamířila si to do Karviné :). Příští týden ve středu totiž mizím na chvilku z Česka a už se nemůžu dočkat, tentokrát si už konečně pořádně zasurfuji na pravých vlnách, jsem zvědavá jak mi to půjde, protože mám docela strach :D. Fotky vznikly v oblíbené kavárně Cafe Fin, kde jsem si tentokrát dala rýži s kokosovým mlékem a musím říct, že to bylo něco dokonalého. Tak krásný víkend, odkazy na věci co mám na sobě najdete pod poslední fotkou :).

Top: NA-KD / Pants: NA-KD / Boots: PUBLIC DESIRE / Bag: GUCCI


9 thoughts on “Cool Girl by NA-KD

 1. Pingback: Cool Girl by NA-KD – Blogie.cz

 2. Anonym
  11 Lis on 2017 at 9.46

  Krásný outfit Veru,

 3. Pavla
  11 Lis on 2017 at 14.46

  Těším se na fotky ze surfování, musí to být skvělé umět jezdit na vlnách, taky mám v plánu se to jednou začít učit.

 4. Anonym
  11 Lis on 2017 at 23.44

  Jakou velikost máš těch kalhot prosím?

 5. Ella
  14 Lis on 2017 at 10.02

  Píšu jen doporučení pro ty, kteří uvažují o nákupu na NA-KD – přečtěte si zahraniční recenze na tento e-shop. Já jsem to v létě neudělala, nakoupila šaty a pak se nestačila divit. Velmi, opravdu velmi nekvalitní oblečení s neadekvátními cenami. Už jen to, že Vám věci přijdou naházené v jednom pytli, o mnohém vypovídá….. Vracela jsem vše a měla jsem asi štěstí (ve srovnání s ostatními lidmi z recenzí), že mi vrátili alespoň část platby….. Takže za mě rozhodně nedoporučuji. Pokud máte rádi kvalitu, jděte jinam!

  • Anonym
   14 Lis on 2017 at 17.20

   souhlasim, to je odpad fashion industry. vysmech zakaznikum

  • Anonym
   15 Lis on 2017 at 14.16

   Ja myslim, ze je evidentni ze se jedna o stejny druh obchodu jako shein apod… veci hezke na pohled. Jednou vyfotit a pak rovnou do odpadkoveho kose

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.