Perfect skin

Outfity jsem tento přidávala na Instagram, takže jsem se rozhodla, že další článek na blogu, kde se můžu malinko více rozepsat, bude věnovaný komestice. Doufám, že vás toto téma zajímá stejně jako mě a nebudu Vás nudit. Tak asi po sté zopakuji, že jsem měla problémy s pletí, které nepřeji nikomu a modlila se za to, že budu mít jednoho dne krásnou sametovou pleť jako tomu bývalo kdysi, k tomu mám sice stále daleko, ale důležité je, že neustále vidím zlepšení a ne zhoršení. Já osobně jsem ke všem produktům ze začátku dosti skeptická, jen tak na sebe něco neplácnu, co funguje, to neměním, na značky nevěřím, ne vždy cena odpovída kvalitě, to, co je v reklamě většinou nefunguje a taky na sebe nenechám jen tak sáhnout. Navíc jsem po letech zjistila, že méně produktů pro mě fuguje lépe než li více. A taky bych Vám ráda řekla, že samozřejmě to, co funguje pro mě, nemusí fungovat pro vás, berte to spíše jako isnpiraci, každý je unikát a musí si najít to své.

Když jsem byla poprpvé v salonu Medical Esthet, užily si se mnou svoje :D. Ihned jsem totiž řekla, co používám a měnit nebudu a čím jsem si prošla a asi ze mě šel cítit i strach a nedůvěra zkusit cokoli nového a jiného. Na mě se holt musí pomalu :D. Po první návštěvě, těsně před odletem do LA, jsem si domů odnesla p50w. Zázračný produkt, o které jsem slyšela, ale věděla houby. Než jsem ho na sobě vyzkoušela, strávila jsem hodiny na internetu podrobným vyhledáváním a čtením recenzí. Pokud neznáte a nikdy jste o p50 neslyšeli, něco málo vám tady řeknu, ale stejně tak doporučuji si přečíst na internetu více, ať si sami uděláte obrázek o tom, o co vlastně jde, možná budete nakonec zírat jako já.

P50 – já mám p50w pro citlivou pleť je exfoliační voda, která často bývá přirovnávána k toneru, ale toner to není. Používá se ráno a večer, ideálně každý den, v recenzích se ale dočtete, že někdo ji používá jen večer, jiný ob den, prostě každý si najde to své. Exfoliační vody jsou teď velká hitovka a p50 si oblíbily i světové celebrity a modelky, je těžko k dostání, což mou pozornost přilákalo ještě více. Osobně nepoužívám peelingy ani masky, takže je pro mě ideální. Rozjasňuje pokožku, čistí, vyrovnává PH a mně osobně pomáhá i s nedostatky, které zůstaly po akné. Když přiletěla moje kamarádka z LA, která pracuje ve vyhlášeném kosmetickém salónu, a já jsem ji řekla, že jsem začala p50 používat, rozzářila se jako sluníčko, sama produkt miluje, což mě utvrdilo v tom, že jsem vedle rozhodně nešlápla. Na pleť opravdu moc produktů nedávám, ale tomuto zůstanu věrná.

Když už jsem našla důvěru k p50, rozhodla jsem se vyzkoušet i kosmetiku. Moje pleť potřebovala údržbu a na Green Peel jsem jít něchtěla, nějak jsem nebyla připravena na tu bolest ani jsem se nechtěl tři dny loupat. Poprvé jsem si to vážně užila a to přísáhám, příjemné prostředí a hlavně naprosto dokonalá péče, prostě zlaté ručičky. Nechápu, jak je to možné, vlastně chápu, holt správné produkty a technika. Jizvy a fleky o 50% lepší, druhý den jsem měla pleť hebkou jako miminko. No musím chodit pravidelně, to je jasné. V salónu chodím taky na pedi, protože jako jediní v ČR používají značku Bio Sculpture, která je 100% veganská, není testována na zvířatech a obsahuje 58% proteinů.

Pokud máte jakékoli dotazy, ráda Vám odpovím, pokusím se poradit :). Přeji krásný víkend, odpočívejte a nezapomeňte, že v pondělí je bohužel klasický pracovní den, už žádné volno :).


6 thoughts on “Perfect skin

 1. Ivi
  15 Kvě on 2017 at 9.00

  P50 som doteraz nezaregistrovala. Dakujem za tip😊

 2. Anonym
  15 Kvě on 2017 at 20.34

  Biologique recherche používam a navštevujem asi rok na odporúčanie troch ľudí a musím povedať, že napriek tomu, aká som bola na začiatku skeptická, je každá moja návšteva maly zázrak a odchádzam od nich vyskerena ako slniečko 🙂 jediná kozmetika, z ktorej nenalíčená idem s pocitom, že som krásna a usmievam sa na všetkých okolo 🙂

 3. Hanka
  15 Kvě on 2017 at 23.03

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je tento článek sponzorovaný, díky Hanka

  • Hanka
   17 Kvě on 2017 at 8.30

   Neni

 4. Nikola
  20 Kvě on 2017 at 12.42

  hani a cena exfoliantu prosím

  • Hanka
   22 Kvě on 2017 at 23.04

   Niki to si bohuzel presne nevzpomenu, zkus tam zavolat, preci jen je to uz par mesicu :(.

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.