New Clarins cosmetics

Dostaly jsme na vyzkoušení několik kosmetických novinek značky Clarins a rády bychom Vám nějaké z nich představily. Zamilovaly jsme si konturovací paletku, jejíž součástí je také štětec, který je překvapivě kvalitní a velmi dobře se s ním pracuje. Všechny tři barvy jsou skvělé, nejsou příliš tmavé, takže nebudete vypadat jako namalovaný obraz. Bonusové body získává také balení, pokud si potrpíte na luxus, pak si zamilujete jednoduchý zlatý vzhled.

Dalším must have kouskem je krém na oči, který má dokonalý kovový aplikátor, nádherné světle růžové balení a i když jsem dlouho žádný nepoužívala, teď jsem začala. Nádherně rozjasní a chladí, takže mi po ránu vyzmizíkuje otoky a kruhy pod očima. Ideální pro všechny, kteří žijí hekticky jako já a nevyhnou se ani stresu. Holt s tou třicítkou na krku prostě nevypadám po ránu úplně svěže, takže bylo zapotřebí začít se mazat i tam, kde jsem se předtím mazat nemusela :D. Já s oblibou používám tento gel také okolo rtů, ani nevím, kde jsem to obkoukala.

Další novinkou je tvářenka s pěnovým aplikátorem v roztomilém balení. Do teď jsem používala pouze klasické, ke kterým jsem potřebovala štětec, ale s příchodem jara a léta mám ráda svěží makeup, požívám mnohem méně produktů a když mám dobrý den a pleť vypadá dobře, vystačím si s korektorem, tvářenkou, leskem na rty a řasenkou.

Multifunkční pero Clarins je úplná novinka, lze použít na rty i oči, na první pohled vypadá jako propiska ze základky, u které se daly měnit barvy, pamatujete si? Tak přesně takhle to funguje, jen s tím rozdílem, že s ji nebudete používat na papír ale na obličej :D…..

Na vyzkoušení jsme dostaly taky balzám na rty, který má stejně jako tvářenka roztomilý zamilovaný obal. Balzámy na rty značky Clarins jsou jedny z nejlepších, používaly jsme roky klasický olej a pak gel, který mi zachránil rty i v době, kdy jsem brala accutane a nic jiného nepomáhalo.

I když stíny na oči téměř nepoužíváme, čas od času není špatné se zmalovat jako obraz, hlavně v pátek večer :D. Když už stíny, tak kvalitní, které jsou opravdu pigmentované, nesypou se a vydrží. Verča si zamilovala do odstínu č.  který lichotí její pleti a tvýrazní krásně oči. Součástí zlatého balení je i aplikátor.

 

 

Poslední novinkou je hydratační sérum, které používáme ráno a večer před běžný denní krém, krásně pleť totiž na krém připraví a ten se tak do pleti lépe dostane 🙂

Tak co říkáte na novinky Vy? Je něco, co Vás zaujalo a co naopak vůbec?

Labels:

6 thoughts on “New Clarins cosmetics

 1. Jana
  07 Bře on 2017 at 12.50

  Nádherný produkty!

 2. Anonym
  07 Bře on 2017 at 17.51

  Jak sedí ta konturovací paletka? Na fotkách vypadá skvěle!

  • Veronika
   16 Bře on 2017 at 17.52

   Za nás skvěle. Jednoduše se aplikuje a má super odstíny.

 3. Pingback: Sptember 2018 cosmetic favorites – Blogie.cz

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.