Malibu

Pokaždé, když jsme v LA, sním o tom, jaké by to bylo žít v Malibu. Obdivujeme domy na pláži, oceán, přírodu i neskutečný klid. Pokud bych si měla vybrat místo, kde bych chtěla žít, jednoznačně by vyhrálo právě Malibu. S holkama jsme vyrazily do oblíbené restaurace, která se nachází přímo na mole a pokud je krásné počasí, je to ráj na zemi. Pokud někdy budete v LA, určitě se v Malibu Farm zastavte, jsou tam ty nejlepší snídaně a z jejich Acai bowl vám potečou sliny. Můžete se u toho opalovat a sledovat delfíny, co víc si přát? Po dokonalé snídani jsme se přesunuly na pláž, nedaleko slavné Zuma beach a pak se prošly se na známý Point Dume, mezitím nám racci posrali deku a sežrali zbytek ananasu. Byl to nádherný den.

 

 

Top: Bechick.com / Sneakers: Golden Goose / Shorts: One Teaspoon


7 thoughts on “Malibu

 1. Anonym
  14 Bře on 2017 at 13.22

  Jestli me nejake mesto neoslovilo, to bylo prave LA 🙁

  • Veronika
   16 Bře on 2017 at 22.11

   Presne tak, mňa tiež a počula som takýto názor aj od iných.
   Ale spoznala som aj pár ľudí, čo tam žijú a napríklad kamoška tam má známych a tí celý čas iba rozprávali o tom, akú známu hviezdu poznajú 😀
   Celkovo mi príde LA ako také to pózerske mesto štýlom nastajlujem sa a cvaknem fotku. Inak možno tak na pláži Venice, Santa Monica atď je to ešte ok, ale samotné mesto hnus a špina.

 2. Kate
  14 Bře on 2017 at 22.06

  Ten závěr článku je nepřekonatelnej!! 😀 😀

 3. Anonym
  15 Bře on 2017 at 10.52

  Holky, snit je krasny 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.