Back in Prague

Mám pro Vás pár fotek ze včerejšího dne, ano jsem zpět v Praze, to jste si mohli také všimnout na mém Instagramu @Hanachick a hlavně v Instastory. Naštěstí má přání se stala realitou a počasí vyšlo na jedničku, je krásně a teplo, sluníčko svítí a já se jen modlím, ať už to vydrží. Jako vždy jsem po návratu měla výčitky, takže jsem se rozhodla šetřit. A vydrželo mi to přesně…den 😀 Vešla jsem do Zary, jen tak na kukačku, po měsíci, a šlo to celkem rychle, zakoukala jsem se do barevného saka, dlouho jsem si přála klasické Chanel, ale to bych musela prodat ledvinu, takže jse de facto ušetřila, vždy je důležité si to obhájit a co se týče nákupů, tak to nám ženským celkem jde, ne? Co na něj říkáte? Ještě bych si chtěla koupit nějaké oversize, ale ne černé, nějaké tipy? Jinak jeany jsou staré z Topshopu a je to střih Jamie, mám je i v černé a nedám na ně dopustit, pokud sháníte nějaké skinny, tak tyhle mohu jen doporučit.

Jeans: Topshop / Flats: Chanel / Bag: Valentino / Top: HM / Blazer: Zara / Sunnies: Ray Ban


8 thoughts on “Back in Prague

 1. Eva
  29 Bře on 2017 at 0.36

  Krásné.

  • Hanka
   29 Bře on 2017 at 18.19

   Dekuji ❤️.

 2. Eva
  29 Bře on 2017 at 7.58

  Hani, mohu se zeptat, jakou máš velikost blejzru? Přemýšlím o jeho objednání, ale váhám nad velikostí. Myslím, že mám podobnou postavu jako ty. Díky

  • Hanka
   29 Bře on 2017 at 18.19

   Mam XS 💋.

 3. 29 Bře on 2017 at 20.24

  Sako krásné, v kombinaci s kabelkou bomba 🙂 já se ted sháním po nějakých boyfriend džínách, ale jsem docela maličká, tak je náročný najít něco, co by hezky sedlo..

  • Hanka
   30 Bře on 2017 at 11.34

   Koukni online na Toshop mají i kratší délky :).

 4. Muffin
  30 Bře on 2017 at 0.52

  Super!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.