Maui Diary I.

Konečně jsem se dostala na blog a tímto Vás zdravím z ostrova Maui, na který jsem cestovala skoro 3 dny :D. V pondělí jsem totiž zažila asi nejhorší cestování letadlem v životě. Původní plán byl letět z Vídně do Amsterdamu, tam chytnout letadlo do Portlandu a odtamtud rovnou na Maui. Vše s minimálními časovými přestupy, aby to bylo co nejrychlejší. Bohužel už ve Vídni se nám plány sesypaly jako domeček z karet. Kvůli mlze, která v Amsterdamu celé pondělí panovala, se nám let z Vídně zpozdil o 4 hodiny, takže už po chvilce mi bylo jasné, že absolutně nestihnu navazující let do USA. Po 4 hodinovém čekání na letadlo ve Vídni jsme konečně usedli do letadla, kde jsme ale nakonec opět zůstali skoro hodinu čekat, protože se některému z pasažérů odbavil špatně kufr a na letišti ho nemohli najít, takže jsme museli čekat.

V Amsterdamu jsem zažila nejhorší čekání v mém životě. Fronta na přebookování letenky se táhla snad po celé odbavovací hale, nakonec jsme v ní s přítelem čekali celých dlouhých 8 hodin. Celé letiště totiž nefungovalo a tak se měnily odlety všech. Když jsme konečně přišli na řadu, tak jsme zjistili, že náš let bude až na druhý den, letěli jsme nakonec přes Seattle a v Amsterdamu jsme museli přespat. Naštěstí se o nás KLM hezky postaralo, takže jsme měli hotel i stravu v ceně letenek. Druhý den ráno jsme jeli z hotelu zpět na letiště, kde jsem asi nepadla do oka nějakému týpkovi, který mě snad 20 minut zpovídal proč vlastně na Havaj letím a jestli tam asi náhodou nechci zůstat a vůbec byl šíleně protivný. V životě se mi nic podobného nestalo, nechápu to, v mém pase je nepočítaně razítek z USA, asi jsem měla ty dva dny nějakou špatnlou auru, že se mi lepila smůla na paty.

Každopádně od přistání v Seattlu šlo vše již hladce, na Maui jsme letěli v poloprázdném letadle, takže jsem se mohla i v klidu vyspat. Po přistání jsme si vyzvedli v půjčovně Avis autíčko, opět to vyhrál cabriolet, co taky jiného, když jste u moře no ne? :). Určitě mě sledujte na instagramu, kam budu přidávat fotky z ostrova. Jsme ubytování v městečku Paia, což je super hipsterské město, kde na každém rohu smrdí tráva a lidi jsou tady prostě free a panuje tady pravá Aloha atmosféra. Fotky jsou tedy právě z tohoto města a blízké pláže, která je opravdu neskutečně nádherná. No nebudu se déle rozepisovat, protože toho mám pro Vás opravdu hodně, ale to až zase příště 🙂

P.S. Plavky jsou z nové kolekce Bechick.com.

 


8 thoughts on “Maui Diary I.

 1. Pingback: Maui Diary I. – Blogie.cz

 2. 30 Led on 2017 at 14.08

  Tak tomu říkám cestovní pech! Ale tak hlavní věc, že jste nakonec v pohodě dorazili 🙂 Fotky jsou náááádhernéééé! 🙂
  Bebe

 3. Mili
  30 Led on 2017 at 14.10

  Veru, my ten let neměly s mamkou tak špatný a to jsme letely par dni po tobě. Nicméně jsme taky mely velké problémy v Londýně a LA na letišti. Nelíbilo se jim, ze se s mamkou jmenujeme stejne. Po 45 minutách kontroly nás a příručních zavazadel včetně testu na drogy uplne na všem nas propustili.

 4. Hipster
  31 Led on 2017 at 0.19

  Veru, ty kouříš marihuanu?

  • Anonym
   01 Úno on 2017 at 4.55

   Ne 😀

 5. Anonym
  31 Led on 2017 at 9.59

  Veru, na kolik asi vyjde letenka jedním směrem? Je to lákavá představa 🙂

  • Hanka
   31 Led on 2017 at 16.48

   Verča se momentálně nedostane na blog, takže odpovídám já. Ceny se mění každý den, záleží, s kým poletíš, kolik budeš mít přestupů, kdy letenku koupíš, vyplatí se sledovat různé akce a weby, které nabízejí letenky se slevou.

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.