Biker jacket

Kdyby se vám zdálo, že jsem se už úplně zbláznila, protože v lednu, kdy venku fakt mrzne, běhám v kožené bundě, tak mám jednoduché vysvětlení. Outfit je z prosince, poslední ve složce blog a ještě jsem měla bundu, tím jsem si jistá, ale na focení jsem ji sundala a přehodila přes Veroniku.

Jinak jsem si udělala krásný pracovní víkend, v showroomu jsme s Verčou připravovaly novou kolekci, už teď najdete vše na Bechick.com a ve středu se za námi můžete zastavit do showroomu, budeme tam od 12:00 do 18:00. Tento týden nás čeká hodně práce a ještě několik akcí, sama jsem zvědavá, jak vše stihnu.

Minulý týden mě přepadla nakupovací mánie, chtěla jsem ještě využít slev, takže jsem si naobjednala spoustu věcí, následně jsem smutně zjistla, že mám zcela atypickou postavu, alespoň tak jsem si vysvětlila ty kila navíc a fakt, že mi žádné jeany nesedí. Tak jsem usoudila, že si objednám něco z novinek, vše, co se mi líbilo, se ovšem vyprodalo než jsem se rozhoupala, takže opět se mi potvrdilo, že váhat se nevyplácí, alespoň co se nakupování týče, my holky o tom víme svoje.

A pak mám užásný zážitek s HM, kde jsem poprvé nakoupila online a možná i naposledy. I když garantují dva až čtyři pracovní dny doručení, po týdnu jsem se nedočkala ani potvrzovacího emailu a na jejch zákaznické lince jsem čekala přes deset minut a marně. Jsem zvědavá, jestli mi něco někdy dojde a případně kdy. Tak aspoň, že jsem si v Bechick vybrala basic trika, těch není nikdy dost, stejně je nosím nejraději a každý den, tohle šedé je zatím můj favorit!

Boots: Mango / Jeans: Zara / Sweater: HM / Jacket: Zara / Bag: Celine / Sunnies: Ray Ban / Scarf: Acne

[show_shopthepost_widget id=“2354452″]


5 thoughts on “Biker jacket

 1. Pingback: Biker jacket – Blogie.cz

 2. 23 Led on 2017 at 12.59

  HM online je naprostá katastrofa. Já čekala na objednávku tři týdny! 😀 stejně mi přijde, že poslední dobou jsou ty věci strašně nekvalitní (né, že by někdy byly super kvalitní), ale už se mi tam vůbec nechce nakupovat. Snad ti to brzo dorazí.

 3. misa
  24 Led on 2017 at 11.22

  Ja uz si take u nekterych obchodu rikam, online nikdy, ta kvalita je hrozna. Zlate si ty veci osahat a prohlednout. Jinak ti to moc slusi Hani.

 4. Anonym
  24 Led on 2017 at 19.06

  Hani slusi, moc! A pro to sede tricko se zitra dost mozna stavim O:-)

 5. anna
  24 Led on 2017 at 19.18

  Ahoj, já jsem s hm spokojená až teda na to, že jsou pak věci na postavě trochu jiné než na modelkách no..“o)))))) objednala jsem si saténovou vínovou sukni cos měla na insta a mám ji po kotníky a to měřím 173 a měla jsem ji vytaženou až pod krk no nic no…lol

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.