Zoom 3 Perfect Smile

img_3098

Nedávno jsem Vám psala, že připravím článek o bělení zubů a konečně jsem se k tomu dostala. Už dlouho jsem zvažovala profesionální bělení, doporučila mi ho kamarádka, která na něm byla před rokem, já jsem se k tomu odhodlala až nedávno. Chtěla jsem vyzkoušet novou metodu Zoom 3, která je moderní, znám ji z LA a podle všech taky nejúčinnější. Rozhodla jsem se pro Perfect Smile, jejich ordiníace je přmo v centru, Verča tam chodí na rovnátka a já na hygienu, jsem tam velmi spokojená, tak proč hledat něco jiného. Celá ta sranda trvá asi hodinu a půl, vzala jsem si sluchátka, abych mohla poslouchat hudbu a upřímně jsem si u toho i zdřímla, je to naprosto bezbolestné a výsledkem jsou nádherně bílé zoubky a u mě hlavně sjednocená barva. Na domácí bělení mohu doporučit Crest bělící pásky, které jsou podle mě nejlepší a používám je už roky, ale je lepší s nimi barvu spíše udržovat. Takže jednou za půl roku pěkně profi bělení a mezitím občas doma pásky, tohle funguje pro mě a jsem spokojená. Když už mám ty zuby konečně rovné, bez kazů a pořád se tlemím, chci je mít i bílé!

img_3100img_5977 img_6668


4 thoughts on “Zoom 3 Perfect Smile

 1. Erika
  14 Pro on 2016 at 22.25

  Milá Hanko, děkuji za skvělý článek, já používám dlouho právě pásky Crest. Prosím, mohu se zeptat kolik stojí tato prodedura? Z článku jsem pochopila, že stačí jít jednou cca za půl roku?… Děkuji za informaci E.

  • Hanka
   15 Pro on 2016 at 11.52

   Cena je tuším 6900 Kč :).

 2. Anonym
  20 Pro on 2016 at 10.13

  Ahoj, Verca chodi na rovnatka? To jsem si na fotkach nikdy nevsimla! Mohla by k tomu Verca napsat vic? Diky a pekne Vanoce!

  • Veronika
   20 Pro on 2016 at 10.14

   Ano budu o tom psát článek v průběhu svátků 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.