Style a Interier

image

Po krátké vánoční odmlce Vás všechny moc zdravím. Doufám, že jste si odpočinuli nebo stále odpočíváte, že jste vše zvládli ve zdraví a užili si krásný čas ať už s rodinou, přáteli nebo s někým Vám blízkým. Já už jsem na horách, doufám, že si nezlomím ruku ani nohu, protože hned po Novém roce mě čeká operace, tak snad vše dopadne dobře! Zatím se zbytečně nestresuju, to přijd asi až 2. ledna ráno :).

Fotky jsme fotily v oblíbené kavárně Style a Interier a jsou malinko jiné než klasické outfitové, které přidáváme, takže jsem zvědavá, co na ně řeknete Vy. Vyrazily jsme s holkama pracovat a já si pomalu a jistě zvykám na nové Lenovo, které jsem si pořídila. Yogabook je pro mě praktický, počítač s sebou celý den opravdu tahat nehodlám a protože potřebuji vyřizovat emaily, objednávky a jiné pracovní věci a nebýt přitom zavřená v kanceláři, vyřešila jsem to klasicky po svém a pořídila si tohle.

Outfit je velmi jednoduchý, žádné zázraky ode mě letošní zimu nečekejte, vypadá to, že budu věrná jednomu stylu a klasice. Oblékla jsem kabátek z umělé kožešiny pod kterým mám koženou bundu a po dlouhé době jsem vytáhla i flanelovou košili. Modré džíny jsou staré, ty s vysokým pasem nosím v zimě nejraději, protože mi netáhne na bedra, přidala jsem bikery a vínovou kabelku a těším se, že mi napíšete, jak se Vám tento outfit líbí nebo naopak jak moc Vám přijde děsný.

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage


2 thoughts on “Style a Interier

  1. Katy
    27 Pro on 2016 at 22.40

    Krásná jako vždy! Sluší moc

  2. Ivi
    28 Pro on 2016 at 9.06

    Sluší:)

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.