Birthday Dinner

image

Minulý týden jsme se rozhodly vyrazit společně na večeři a kam jinam než do naší oblíbené restaurace Asian Temple. Její poloha je skvělá, přímo v centru a přesto není turistická a pak snadno dojdete do všech barů, které jsou okolo. V pátek večer bylo v restauraci úplně plno a to i přesto, že je poměrně dost velká.

Protože měla Veronika narozeniny, rozšouply jsme se. Jako předkrm jsme si daly naše oblíbené Edamame a tuňákový tataráček. Já jsem si jako hlavní chod chtěla dát lososa, ale nedošlo mi, že neposledy jsem ho měla v létě a od té doby došlo ke změně v jídelníčku, takže jsem nakonec svolila, že si dám s Verčou napůl humra. Nakonec to byl ten nejlepší humr, kterého jsem kdy jedla, taže jsem udělala dobře.
Opravdu jsme si pochutnaly, vlastně jsme se přecpaly k prasknutí a nebyly bychom to my, kdybychom to celé nezkončily sladkou tečkou. Což se brzy ukázalo jako chyba, protože hned poté, co jsme dojedly dezert, Verči přinesli úžasný čokoládový dort, ten jsme pak pojídaly ještě další tři dny!
Po večeři v Asian Temple jsme s Verčou vyrazily za holkama, ale to už jsme Vám psaly, skončily jsme okolo páté ráno a byly rády, že jsme se tak dobře najedly, jinak by nám bylo druhý den mnohem hůře!
PS: Speciálně před Vánoci máme od pondělí do středy otevřený showroom každý den! Pokud Vám tedy ještě chybí nějaký ten dárek, tak se za námi klidně zastavte :)Pondělí (19.12.) od 16:00 do 18:00,
Úterý (20.12.) od 16:00 do 17:00,
Středa (21.12.) od 12:00 do 18:00.

imageimageimageimageimage

3 thoughts on “Birthday Dinner

 1. žaneta
  19 Pro on 2016 at 7.38

  Hani moc ti to sluší 🙂 ty boty jsou top

 2. L.
  19 Pro on 2016 at 10.44

  Kočka! A jídlo vypadá výborně.

 3. Anonym
  19 Pro on 2016 at 18.58

  Ta první fotka s Verčou je prostě nádherná 😀

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.