Kosmetické tipy

image


Protože mi v pondělí ráno bylo opravdu špatně a měla jsem problém vůbec vstát z postele, nefotily jsme ani outfit, takže jsem se rozhodla, že pro Vás připravím alespoň krátký článek o produktech, které mám ráda. Určitě si zase poslechnu, že jsem to měla jinak vyfotit nebo si dát více záležet nebo měly být fotky před a po. No tak to holt berte tak, jak to je :). Fotky před a po nejsou, přotože vždy zapomenu na ty fotky před a pak ty fotky po už nemají smysl, lépe se už fotit asi nenaučím, jako kdyby to nebylo jedno, ten produkt bude ve skutečnosti stejně vyadat vždy stejně…Takže k věci, ať nezdržuju. Dnes to nebude ani o make upu ani o vlasech. Chci Vám doporučit značku Cetaphil, která u nás není příliš známá, ale pokud na ni natrefíte, doporučuji vyzkoušet. Jedná se o prudukty, které jsou určeny na suchou citlivou pokožku, já jsem je začala poprvé používat v LA a když jsem brala curacné, byly to jediné, co moje pleť snesla. Doma od nich mám tělové mléko, sprchový gel a čistící mléko na obličej. Nejsou parfémované, nedráždí a mně osobně vyhovují. Navíc mě trápí ekzémy a po holení stav pokožky raději ani nekomentuji, takže kdybych se namazala nějakým voňavým krémem, tak by mi lýtka uhořela.

image

Další tip, který pro vás mám, je samoopalovací řada značky Ecopure, tu jsem vyzkoušela na doporuční Veroniky, zaujala mě hlavně vodička na obličej, která je určena pro smíšenou i aknózní pleť, no sláva, konečně někdo vymyslel něco, co neucpává póry, protože moje panika z každého samoopalováku byla, že mi po něm na obličeji zůstane tisíc černých teček a zanesených pórů, ze kterých pak vznikne tisíc vyrážek. Protože odmítám solária a nechci být bílá jako stěna, je pro mě samoopalovák jediná volba. Od této značky mám momentálě téměř všechny produkty, vodičku na obličej, krém na tělo, pěnu i peeling. Fleky opravdu žádné, barva moc hezká, přirozená, vymývá se do ztracena, u některých jsem měla problém, že po dvou dnech jsem měla fleky hlavně v předloktí. No a výhoda je hlavně ta, že mi nesmrdí, což je u většiny samoopalovacích přípravků problém a taky nebarví!

P.S. Slibuji, že příšte si nechám jednu nohu bílou a druhou si namažu, ať je vidět rozdíl a taky budu myslet na to, že to musím vyfotit :).


2 thoughts on “Kosmetické tipy

  1. Marie
    01 Lis on 2016 at 9.09

    Cetaphil znám…, asi investovali do kampaně, ale já jsem si jejich produkty objednávala v lékárně před cca 3 rokama a no problém:-) Bohužel mi moc nevyhovovali, další už jsem neobjednávala.

  2. Anonym
    02 Lis on 2016 at 21.16

    Cetaphil ted u kazde blogerky, honem vsichni utikejte a kupujte ho!!!Zazrak je na svete…OMG, lidi, budte soudni!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.