McQueen is Back

img_3129

Outfit se asi úplně nehodí do počasí, které momentálně venku panuje, když jsme jej fotily, bylo venku ještě krásně a teplo, teď to je na kožich :). Oblékla jsem lacláče, nejsem si však úplně jistá, zda li se Vám budou líbit, po dlouhé době jsem ze skříně vytáhla také šál Alexander McQueen, neměla jsem ho na sobě ani nepamatuji. Jak se Vám outfit líbí? Jsem moc ráda, že jsme s holkama vyrazily společně do Tater, samostatný post bude již brzy na blogu, spoustu fotek však již nyní najdete na našem Instagramu a mrkněte taky na Verču, která tam byla s námi. I když nám počasí příliš nepřálo, užily jsme si to, teda hlavně SPA, všechny jsme se shodly, že musíme vyrážet častěji, je to totiž naprostý relax.

P.S. Nezapomeňte, že stále můžete využít kód pro první jízdu s UBER zdarma. Stačí, když zadáte CZECHCHICKS. V tomhle počasí je to naprosto ideální, takže pokud se chystáte na večeři, drink a nebo do kina, pak pěkně pohodlně s Uber a zadara :).
img_3125img_3171img_3127img_3157img_3165
Jeans: Forever 21 / Top: Stradivarius / Shoes: Chanel / Bag: Chanel / Blazer: HM / Sunglasses: Dior / Scarf: Alexander McQueen

3 thoughts on “McQueen is Back

 1. Jitka
  05 Říj on 2016 at 23.08

  Za mě super. Pohoda, šmrnc…. navíc mám ráda tuhle kombinaci barev 🙂

 2. Misa
  06 Říj on 2016 at 5.49

  Laclace se mi nelibi nikdy a na nikom, takze, jak jinak, ani tady ne. Barevne pekne.

 3. Anonym
  06 Říj on 2016 at 15.02

  fajn pohodový outfit 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.