Naše jízda s Uber a MJDAISY

image

Tak konečně nastal den D a nám se podařilo ulovit si jedno auto pro sebe. Řeč je samozřejmě o akci Uber a Marc Jacobs, o které jsme Vás informovaly na blogu a také na našem Instagramu, kde již nyní najdete aktuální fotografie a videa z naší jízdy. Přijela pro nás krásně vyzdobená Audi A8 se speciálním označením, dostaly jsme každá vůni MJDAISY Marc Jacobs, krásnou čelenku do vlasů a také kytičku. Udělaly jsme si asi tisíc fotek, ještě, že řidič s námi měl dostatek trpělivosti a budeme doufat, že se podobné akce budou konat častěji. Vy máte stále šanci se svézt až do dnešní osmé hodiny, stačí si objednat auto a zadat promo kód: MJDAISYCZ. Užijte si jízdu s kamarádkou a sdílejte své fotky a videa na Instagramu a FB, jsme zvědavé, koho pod hashtagy uvidíme :). My jsme si jízdu opravdu užily, květinová výzdoba byla nádherná a líbily se nám také parfémy, které jsme si mohly vyzkoušet.

imageimageimageimageimageimage


12 thoughts on “Naše jízda s Uber a MJDAISY

 1. Yann
  08 Zář on 2016 at 18.01

  Přestala jsem obdivovat, když se retušuje a retušuje a retušuje…..už mě to tolik nebere.

 2. A
  08 Zář on 2016 at 18.15

  lovely look girls!

 3. Hanka
  08 Zář on 2016 at 22.41

  Holky, nic ve zlém, ale nepřeháníte to už s tím sebepředváděním? Verča vypadá celkem rozpačitě, Hanka si to asi užívá, nevím. Já osobně bych se asi cítila při podobné akci dost trapně. Co konkrétně je na tom tak úžasného? Nějak to prostě nechápu. Je to táááák komerční. I váš instagram je plný jen fotek drahých kabelek, brýlí, šperků, drahých jídel, drinků…. co takhle něco obyčejného, co si nelze koupit za peníze? Mám váš blog ráda, ještě pořád, ale poslední dobou mi to připadá už takové hodně umělé, není z toho cítit pokora, třeba k přírodě a hodnotám, které se nedají ocenit penězi a nelze si je koupit.

  • eL
   09 Zář on 2016 at 3.27

   Souhlasím.

  • Anonym
   09 Zář on 2016 at 9.26

   Já tedy nesouhlasím. Nevšimla sis že tuto kampaň podpořilo více českých blogerek? Kde jinde se o těchto akcích dozvědět než právě na blogu? A instagram je kapitola sama pro sebe…Tam není zachycena realita vůbec…tam si lidé fotí jen krásné věci, pokud chtějí být sledováni. Pokud chceš holky poznat osobně, zajdi za němi do showroomu a zjistíš, jaké doopravdy jsou. Ne takto z fotek :–D to je jako bys odsoudila herce, který hraje vraha, protože ve skutečnosti bude taky takový 😀 … trošku nadhledu a chytrosti mezi řádky doporučuji

   • Hanka
    09 Zář on 2016 at 9.30

    Takže to, jak se holky prezentují na blogu a instagramu, vlastně nejsou ony?? Takže proč se takto prezentují, když posty a fotky na instagramu nevystihují jejich styl života?? Promiň, ale nedává to smysl.

    • Anonym
     09 Zář on 2016 at 9.42

     Opravdu to nedává smysl? Tak se podívej na instagramy blogerek po celém světě 😀 jasně že to dává smysl, ale pokud ho nevidíš, tak gratuluji, podlehla jsi té iluzi opravdu dokonale. Za sebe doporučuji nadhled a čerpat inspirace a informace, které tě zajímají :-*)

     • 09 Zář on 2016 at 11.21

      Jasne ze je to propagace znacek u vsech blogerek. Ale holky tady to delaj moc okate a neprirozene.

 4. L.
  09 Zář on 2016 at 8.46

  Taky jsem se včera svezla. Moc povedená akce 🙂 mohlo by být něco častěji.

 5. Anonym
  09 Zář on 2016 at 11.43

  Okatě jooo? :–D a tohle není okaté? http://www.ejvifreedom.com/2016/09/mjdaisy-ride.html a tohle je snad ještě horší :-DDD
  http://www.brixhauz.cz/2016/09/marc-jacobs-daisy-ride-mjdaisy.html

  Naopak u holek mi to přijde jako u jediných nejvíce přirozené. Sorry, ale tyhle hejty tady mě už nebaví. Pořád dokola to samý. Přitom si zkuste chvíli sledovat jiný fashion blogy a vzdáte to jako já. Holky mají jako jediný hezký a hlavně zajímavý outfity. Narozdíl od dalších „rádobysupercoolfashion“ českých blogerek.

 6. Anonym
  09 Zář on 2016 at 17.01

  dobry trapas

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.