Marc Jacobs & Uber

IMG_9863Pamatujete si, jak jsme Vám nedávno psaly, že pro Vás máme spoustu zajímavých projektů? Tak teď je konečně ten správný čas Vám o jednom z nich říct něco více. Navíc tahle akce bude podle nás naprosto úžasná a vy si ji užijete! Jste ready? Uber se na na jeden den v tomto týdnu spojí s vůněmi Marc Jacobs a Vy díky tomu budete mít jedinečnou šanci si objednat speciální auto, které bude nádherně vyzdobeno květinami, dostanete úžasné překvapení – které ještě nemůžeme prozradit, ale donutí Vás udělat si tisíc fotek a Snapů, proto bude nejlepší, když se rovnou domluvíte s kamarádkou a akci si užijete společně a navíc jako bonus dostanete vůni Marc Jacobs! No vážně, nekecáme! Ptáte se kdy? Již tento čtvrtek kdykoli od 14:00 do 20:00 si můžete objednat tento speciální Uber, přijede pro Vás nádherná Audi A8, speciálně označená a navíc se Vám v mapce změní ikona na symbolickou květinku. My už se nemůžeme dočkat! Bohužel bude omezený počet aut, takže Vám všem držíme palce, ať máte to štěstí zrovna Vy a pokud by na Vás náhodou nevyšlo, pak dostanete alespoň cenu útěchy – 300 Kč slevu na první jízdu a při nákupu parfému Marc Jacobs v Sephore jako bonus získáte kosmetickou taštičku.

Jak to celé bude fungovat? Ve čtvtek 8.9. si otevřete aplikaci Uber – do sekce promo akce napíšete kód: „MJDAISYCZ“ a díky tomu se Vám na spodní liště odemkne ikona květiny s nápisem MJDAISY a pokud bude vůz volný, pak pro Vás přijede a vy si užijete super jízdu!

P.S. Nazepomeňte, že my pro Vás máme kód CZECHCHICKS, který můžete využít kdykoli a díky němu dostanete kredit tři stovky na první jízdu!

Snapseed (2) SnapseedSnapseed (1)


2 thoughts on “Marc Jacobs & Uber

    • Barča
      06 Zář on 2016 at 11.35

      Přesně…, já totéž…, dnes se blogerky z Elite blogers činí:-)))

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.