Black leather

img_2911

Vypadá to, že jsme po létě zapomněly, jak se nastavuje náš foťák, protože poslední dny dost bojujeme s ostrostí a nebo si prostě budeme muset pořídit nový. Takže proto omezený počet fotografií, snad mi prominete. Konečně jsem si pořídila novou mikinu Clavin Klein, uvažovala jsem nad ní dlouho a nakonec jsem si udělala radost, když bylo venku škaredě, takové chvíle jsou na online nákupy nejlepší. Zkombinovala jsem ji s klasickým křivákem, koženou bundu bych si ráda pořídila letos i od Ivany Mentlové, ale zatím nebyl čas. Její křiváky jsou naprosto božské, letos mi utekl jeden ve slevě, byl za polovinu a seděl skvěle, tak třeba příště :). Už jste si koupily něco na podzim?

img_2904img_2937img_2900img_2898

Sweatshirt: Calvin Klein / Shoes: Chanel / Pants: Zara (similar here) / Bag: Chanel / Jacket: Zara (similar here)


6 thoughts on “Black leather

 1. Anonym
  23 Zář on 2016 at 14.40

  Pamatuji si, ze pred nejakym casem Verca psala, ze od Mentlove bundu kupovat nebudete, ze byl nejaky problem pri prodeji nebo rezervaci… A ze radeji koupite od jine firmy. Tak doslo k nejakemu posunu nebo to stale plati? 🙂 diky za info, take nad ni uvazuji

  • Veronika
   23 Zář on 2016 at 16.30

   U mě to platí stále 🙂

 2. Hanka
  23 Zář on 2016 at 16.13

  Ja mam od Ivanky uz kozich, dalsi planuji a ted zvazuji bundu :).

  • Hanka
   24 Zář on 2016 at 10.42

   Ahoj všem, přidávám jeden článek, od biologa z Akademie věd, který uvádí velmi zajímavá fakta o povaze a potřebách zvířat, chovaných na kožešiny. Myslím, že by si ho měli přičíst všichni, většina z nás ty informace v článku uvedené neví a jsou velmi zajímavé. Kdo se chystá si koupit nebo vzít na sebe kožich, měl by myslím být srozuměn s tím, co to vlastně znamená a schopen si to sám před sebou (svým svědomím) obhájit. Nebo si říct „kašlu na to, zvířata mě vůbec nezajímají“.
   Pak je to v pořádku, pokud je s tím člověk morálně srovnán, tak OK, noste kožichy.
   Hezký den, Hanka

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.