Striped T-shirt and Bowie Jacket

IMG_7887

Krásnou středu všem! Konečně už tady máme počasí na denimové šortky, které jsem zkombinovala s klasickým proužkovaným tričkem a kolem pasu uvázala novou denimovou bundu Bowie. Dnes budeme v showroomu od 12:00 do 16:30, máme v něm nové nádherné dřevěné stojany na šperky, které Vám zítra ukážeme i na snapchatu, tak se určitě mrkněte. Jely jsme pro ně na pilu do Nového Jičína a myslím, že nám do showroomu skvěle pasují :).

Taky pomalu plánujeme dovolenou, většinou si léto užíváme v Česku a mizíme, až když je u nás škaredě. Většinou vítězí LA, kde to dobře známe, letos však možná uděláme změnu a vydáme se společně na Miami, kde ani jedná z nás zatím nebyla. Miami je druhé největší město Floridy a říká se o něm, že tam člověk zažije ty nejlepší večírky v celé Americe. Jistě mnoho z Vás zná seriál Miami Vice, kde se hezounek Don Johnson prohání v pastelových oblecích po nablýskaných bulvárech, honí zločince a svádí krásné ženy. Představu o samotném městě bychom tedy nějkou měly. Podle toho, co jsme slyšely, se město od ostatních v Americe opravdu liší. Málokdy narazíte na někoho neupraveného v roztrhaných jeanách a vytahané mikině. Vysoké podpatky a šaty jsou společenskou nutností. Miami je také výhlášené město luxusních restaurací, barů a clubů. Narozdíl od LA tady noční život kypí až do svítání. Pokud tedy chcete vyrazit za odpočinkem, zvolte raději jinou destinaci. Nás ovšem láká i příroda a samotné krásy, rády bychom vyrazily i na aligátory. Chtěly bychom zvládnout národní park Everglades, kde žijí právě aligátoři, želvy a desítky různých druhů ptáků a ryb. Pokud bychom vše zvládly, chtěly bychom stihnout také nejjižnější ostrov Floridy Key West, kde jsou údajně ty nejhezčí pláže. V LA se totiž koupat moc nedá, pláže nejsou čisté, oceán je ledový a špinový. Miami to je něco jiného. Bílý písek a azurová brva vody nás láká už dlouho. No a kdy se na Miami chceme vydat? KLM bude od října lítat z Amsterdamu třikrát týdně právě do Miami, v úterý, ve čtvrtek a také v neděli, což je přímo ideální.

IMG_7893IMG_7849IMG_7916 IMG_7893IMG_7859IMG_7871IMG_7906IMG_7877

Denim jacket: MANGO / T-shirt: BECHICK.COM / Shorts: LEVIS / Bag: LOUIS VUITTON / Shoes: ZARA / Sunnies: RAY-BAN / Jewelry: BECHICK.COM


9 thoughts on “Striped T-shirt and Bowie Jacket

 1. Anonym
  01 Čvn on 2016 at 8.02

  Top vypadá skvěle a hezky ti rostou vlasy ☺️

 2. Ela
  01 Čvn on 2016 at 8.27

  Sandále jsou skvělé, obdivuju je už z loňska, zbytek taky super, líbí se mi kombinace proužků, levisek a té pochette

 3. Anonym
  01 Čvn on 2016 at 9.39

  Poslední dobou je to nic moc, případně obyčejný mainstream plus něco podivnýho, co by chtělo být originální. Nevím. Doufám, že je to jen momentální stav způsobený vyčerpáním.

 4. Bara
  01 Čvn on 2016 at 9.58

  Kdy je kupovaná ta denimová bundička Veru? Vypadá skvěle!

  • Veronika
   01 Čvn on 2016 at 10.41

   Asi před měsícem v Mangu na Příkopech

  • K.
   01 Čvn on 2016 at 11.39

   ..já teda z tý bundy nevidim ani prd, natož abych pak mohla říct, že vypadá skvěle.. K.

 5. misa
  01 Čvn on 2016 at 13.23

  Krásné, letní, uvolněné….a ještě prosím o nějakou festivalovou inspiraci ?

 6. Solange
  02 Čvn on 2016 at 9.43

  kabelka a topánočky sú top! 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.