New KLM Comfort bag

IMG_1440

KLM nedávno představilo novinku v podobě „taštiček“ pro business třídy, které obsahují nezbytnosti pro dlouhé lety. Ve spojení s holandským návrhářem Jan Taminiau vzniklo 6 jedinečných pohodlných taštiček ve 12 barvách. Solupráce s tímto známým návrhářem by měla trvat pět let, přičemž každý rok by měl vzniknout nový design. Jan Taminiau navrhl jedinečný styl, díky kterému cestujíci mohou taštičku využít také po samotném letu jako psaníčko nebo například  jako peněženku. První taštička je inspirována šaty z kolekce Haute Couture, druhá slouží jako peněženka a je inspirována návrhářským duem Viktor & Rolf, kteří spolupracovali s KLM v roce 2011.

Jan Taminiau je jeden z nejslavnějších nizozemských návrhářů. Jeho modely jsou proslulé po celém světě, každý kousek je jedinečný a je vytvořený speciálně pro daného klienta. V roce 2004 uvedl svou vlastní značku  JANTAMINIAU, která je proslulá svými nadčasovými modely a střihy. V roce 2007 se kolekce objevila na týdnu módy v Paříži a od roku 2014 je součástí také fashion weeků v Bruselu, Amsterdamu, v Paříži a nově také v Madridu.

KLM se snaží své cestující neustále překvapovat, proto také již dlouhou dobu spolupracuje s významnými osobnostmi. Kolekce od Jan Taminiau je nejen luxusní a vzhledná, ale také neskutečně praktická, což ocení hlavně cestující. Díky novému vzhledu se tak nejedná jen o obyčejnou taštičku, kterou po letu zahodíte. Ba naopak Vám může dobře posloužit  v běžném životě nebo ji můžete věnovat někomu jako dárek. Propracované detaily, jedinečný design a kvalitní materiály.

Nový styl těchto taštiček je součástí KLM vize „International Dutch“. Novinkou je také menu v business tříde, které vymyslel holandský šéfkuchař Jacob Jan Boerma s Michelinskou hvězdičkou. Nové jsou však také uniformy navržené Mart Visserem nebo vzhled kabin, na kterých se podílel Hella Jongerius.

image1IMG_1452modebeeldlowresIMG_1452

 

Labels: , , ,

2 thoughts on “New KLM Comfort bag

  1. Anonym
    30 Kvě on 2016 at 17.22

    Taštička se mi moc líbí!

  2. Anonym
    30 Kvě on 2016 at 20.19

    Krásná taška!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.