Maxi dress

IMG_2949

Krásné pondělí Vám všem! Doufám, že se máte dobře a že jste si o víkendu odpočinuli, my jsme s Veronikou jezdily po LA, (nebo respektive stály v zácpě), protože doprava tady je opravdu neskutečná a těžko ji lze popsat. Fotky jsme fotily na Melrose avenue a následně se přemístily na 3rd street, kde jsou úžasné restaurace, bary a taky butik Anine Bing. Na běhání po městě jsem oblékla maxi šaty z nové kolekce Simplicity a obula Conversky.

I když jsem si ještě před nějakým časem myslela, že si vlasy nechám odrůst, jsem zpět blond. Důvody? Nechci být bruneta, nechci ombré a moje přirozená barva je vyblitá, necítím se v ní, takže jsem si řekla, že není důvod čekat a šla jsem se dát do kupy. Po letech jsme se rozhodly pro změnu a změnily s Verčou kadeřníka, mě osobně k tomu přivedla kamarádka, která je taky blond a když jsem s ní byla na kafe, nemohla jsem z ní spustit oči, měla naprosto dokonalou blond barvu a já jsem si řekla, že tedy Bomton taky vyzkouším. Roky jsem chodila na barvu a přelivy a vždy mi vadilo, že barva u kořínků nikdy nebyla přirozená a nebo jsem měla odbarvenou pěšinku, což mě iritovalo nejvíce. Takže jsme s Lukašem v Bomtonu vymysleli, že místo barvy a melírů vyzkoušíme balayage. Vlasy mám světlejší, ale zároveň mám u hlavy přirozený odstín, když si dám copek, vypadá to, že nejsem odbarvená a ani nemám pruhy jako zebra. No a taky se musím přiznat, že jsem neodolala a poprvé v život jsem vyzkoušela Olaplex. Už jste o něm slyšeli? Snad to nepopletu, nejsem odborník, ale Olaplex lze použít při samotném barvení, což je ideální pro radikálnější změny, protože podle všeho můžete s Olaplexem přejít z černých vlasů na blond a nebo jako samotnou kúru, což byl můj případ. A jký z toho mám pocit? Určitě vlasy nejsou tak suché, jsou lesklejší a i konce se zdají lepší. Ale asi jsem čekala větší zázrak, doufala jse, že budou vypadat jako zdravé nikdy nebarvené vlasy, což se samozřejmě nestalo :). Máte s Olaplexem nějaké zkušenosti? Jak se Vám vlasy líbí?

IMG_2962

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_2944IMG_2940IMG_2935IMG_29650163cdc1-1730-4549-b0ae-f3b5d7b870cb

Shoes: Converse / Dress: Bechick.com / Jacket: Levis / Bag: Celine / Sunglasses: Ray-Ban

[show_shopthepost_widget id=“1448512″]


10 thoughts on “Maxi dress

 1. eL
  07 Bře on 2016 at 1.05

  Opravdu krásné fotky! Poslední dobou frčíte! 😛

 2. Misa
  07 Bře on 2016 at 6.24

  Vlasy krasne,aspon na fotkach. Maxisaty se mi nelibi.

 3. Anonym
  07 Bře on 2016 at 9.35

  Vlasy krásný, outfit velmi příjemná klasika. V obličeji jsi bůhvíproč dost opuchlá, možná to bude tím letem, nevím. Olaplex je fajn, ale z černých na blond to jedním tahem opravdu nepůjde.
  PS: neříká se „byla jsem s ní na kafe“, ale „byla jsem s ní na kafi“.
  Zkus dělat taky odstavce, takhle se to kvantum opravdu špatně čte.

  • Anonym
   08 Bře on 2016 at 1.37

   jezisi… byla jsme s ni na kafi muze byt spisovne jak chce, ale zni to hrozne! proc to resite furt?

 4. 07 Bře on 2016 at 10.34

  Ahoj Hani, taky přemýšlím nad změnou blond barvy a musím uznat, že balayage je skvělá metoda k oživení. Tvé vlasy opravdu dostaly skvělou změnu, takže dávám palec nahoru. 🙂

 5. Anonym
  07 Bře on 2016 at 14.43

  Šaty jsou nádherné!

 6. Imak
  07 Bře on 2016 at 19.53

  Já myslím, že jsem s ní byla na kávě a ne na kafi. K tomu mi opravdu žádný ženský vzor nesedí 🙂

  • Anonym
   08 Bře on 2016 at 8.45

   kafe je slovo hovorové a je středního rodu, ne ženského… vzor kuře, na kuřeti (sedí moucha), na kafi… taky může sedět moucha, to je pravda 😀

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.