Asian Temple

IMG_5456

V prosinci jsme si slíbily, že si najdeme alespoň jednou měsíčně čas a vyrazíme na dámskou jízdu, vyzkoušíme novou restauraci a pak si zajdeme na dobrý drink, prostě si užijeme holčičí večer, budeme drbat a dobře se bavit. A přišlo nám fajn Vám z toho čas od času udělat report a doporučit vám restauraci nebo místo, které nás zaujalo a stojí za návštěvu.

Minulý pátek jsme společně s Verčou a Verčou vyrazily do restaurace Asian Temple, kterou najdete na ulici Bílkova v centru Prahy, kousek od všech barů a ostatního dění. Asijské jídlo všechny milujeme, takže jsme byly zvědavé, jak nám bude chutnat. Hned po příchodu nás překvapilo, jak velká je restaurace, protože v centru Prahy něco tak rozsáhlého vůbec nečekáte. Samotná restaurace se skládá z několika částí, hned po příchodu narazíte na obří bar s posezením, pak jsme se  přesunuly do zadní části, která je opravdu velká a zatím co na pravé straně je otevřená kuchyň a všechno je živé a malinko rušnější, levá část je klidnější, japonská. Tlumené osvětlení, příjemná hudba a tablety místo jídelních lístků vás překvapí. Vše je jednoduché, přehledné a srozumitelné. Uvítaly jsme také fotky jídel, bylo snadnější si vybrat :). Nakonec jsme se klasicky přejedly, protože jsme se nemohly rozhodnout a objednaly si toho více na zkoušku, jedna od druhé jsme zkoušely a jídlo „sharovaly“. Zkusily jsme dušené fazolové lusky ochucené pikantní solí, které jsou mimochodem naprosto dokonalé a rozhodně si je musíte dát, smaženého kraba v těstíčku se salátem, tuňákový salát, sushi, vegetariánské phad thai, grilovaného lososa se sladkou teriyaki omáčkou, grilovanou tresku s chřestem a na závěr jsme se nechaly přemluvit na neskutečný čokoládový dort s vanilkovou zmrzlinou.

Protože článek píšu večer, malinko mi teče slina, jen si vzpomenu, jak dobré to bylo. Doufám, že se tam brzy vrátíme, protože to stojí za to. Dejte nám vědět, zda-li jste už v Asian Temple byli. Máte rádi asijské jídlo?

IMG_5453imageIMG_5463IMG_5461IMG_5468image(3)IMG_5471image(1)


6 thoughts on “Asian Temple

 1. 07 Úno on 2016 at 0.27

  Moc ti to slusi.

  Asijske jidlo zboznuji, ale v CR jsem na moc dobrych nenarazila 🙁

 2. Anonym
  07 Úno on 2016 at 1.17

  Hanka, na tej fotke si krasna…..

 3. 07 Úno on 2016 at 15.29

  doteď se mi zdá o tom dezertu 😀

 4. Jana
  07 Úno on 2016 at 19.03

  To vypadá super, o restauraci dnes slyším poprvé, děkuju za tip holky

 5. 07 Úno on 2016 at 20.40

  Jo občas, jednou, dvakrát do měsíce dostanu na asijskou kuchyni neuvěřitelnou chuť, až to zase přijde, už vím, kam na něj vyrazím 😉

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.