KLM flying blue

cq5dam.web.1280.1280

Pamatujete si soutěž s KLM o líbánky snů? Kampaň s názvem Love Miles s mottem „vzneste se na křídlech lásky a přistaňte kdekoli na světě“ má vítěze. Jako nejromantičtější pár porota vybrala příspěvek od Věry a Daniela, kteří právě teď sbírají letecké míle na své exotické líbánky. Potřebují k tomu však vaší pomoc a to co nejvíc zhlédnutí videa, které natočili. Takže obětujte minutku ze svého času a podpořte je!

Vítězný pár vybírala herečka Tereza Kostková, fotograf Jan Svoboda a majitelka svatebního centra Adina Marie Nováková. Novomanželé Věrka a Daniel sbírají letecké míle na věrnostní kartu Flying Blue od 26. listopadu do 17. prosince a na svatební cestu odletí v lednu:). Kam, to ovšem záleží i na Vás! Za každé zhlédnutí krátkého videa se jim na kartu načte 10 leteckých mílí. Doufáme, že se rozhodnete pár podpořit stejně jako my :). Navíc stále máte šanci vyhrát i Vy. Stačí sledovat FB Air France a KLM, pozorně číst, správně odpovědět a mít malinko štěstí.

P.S. Malá rada pro ty z Vás, kteří stále letecké míle ještě nesbíráte, za pořízení kartičky nic nedáte, my obě ji máme a letecké míle už dlouho sbíráme, můžete tak získat letenku zdarma a nebo upgrade, což se vyplatí :).


5 thoughts on “KLM flying blue

 1. Anonym
  03 Pro on 2015 at 20.41

  Ta holka je mega divná :O neříkejte mi, že se tam nepřihlásil někdo normálnější.

 2. Andrea
  05 Pro on 2015 at 10.26

  Po shlednuti videa, jsem si rikala neco podobneho jako komentar nademnou. Diky bohu, ze to video bylo tak kratke, protoze ta ted uz pani je nekoukatelna a hlavne neposlouchatelna. Jen na konci me prisla takova normalni a uprimna 🙂 Ale nechci to zas myslet spatne ze je divna, jak bylo psano. Jen ma proste zvlastni styl vyjadrovani a vystupovani.

 3. Anonym
  05 Pro on 2015 at 11.13

  Video jsem shlédla až do konce, natočit takové video a veřejně ho sdílet pro „ne-herce“ prostě není jednoduché, tak nerozumím, co se to tu zase kritizuje. Přeju jim, ať se podívají co nejdál a hlavně ať jsou spolu šťastní:-)

 4. 05 Pro on 2015 at 17.33

  taky me napadlo to same jako holky nademnou, takova zvlastni holka a to to byla jen minuta videa 😀 ale treba to tak jen pusobilo ve videu..

  ClaudiasNewLife

 5. 08 Pro on 2015 at 13.54

  Zajímalo by mě, jak moc přirozeně byste vypadaly vy, které dokážete zkritizovat i tohle. Holky, trošku soudnosti pro příště! Mooc jim přeju, aby se podívali co nejdál 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.