Fall/winter 2015: the world is ruled by… green!

1

Závěr letošního roku se nese ve znamení návratu do 70. a 80. let. A to nejen ve smyslu střihů, ale také ve smyslu barev. Oranžová, hnědá a zejména zelená – to jsou barvy, které letošní podzim a zimu budeme vídat nejčastěji. Proto by neměly chybět ani ve vašem šatníku.

Před dvěma lety byla v kurzu smaragdově zelená, teď jsou to spíše podtóny olivové, letí i jedlová nebo army zelená. Vůbec se těchto odstínů nebojte – sluší každému! Zelená je taková nová černá! Ostatně naprosto dokonale vynikne právě v kombinaci s černou, nebojte se ani výrazných doplňků. Zkuste kombinaci černých kožených kalhot a olivového svetru nebo kabátu. Nebojte se ani army kalhot, my zbožňujeme i klasické zelené s kapsami na bocích, podobný model doplňte klasickým tričkem nebo denimovou košilí.

Nebojte se ani sladit celý outfit do jedné barvy a vyrazit ven celá zelená, zejména světlejším typům podobné outfity budou moc slušet. Pokud Vám postačí jen jeden kousek  a nevíte si rady s čím kombinovat, pak Vám poradíme hnědou, béžovou nebo vínovou!

3

4

2

Zdroje obrázků:

http://www.accessoriesmagazine.com

http://www.fashionisers.com

http://mayralamode.com

http://stylecaster.com

http://www.otto-shop.cz

 


Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.