New cardi

IMG_0139

Tento týden byl dost náročný, proto jsem ráda, že už je pátek a přichází dva dny volna. Tento víkend trávíme v Ostravě, čekají nás rodinné oslavy a mě ještě doktoři :). Od pondělí jsem se stěhovala, což je pro mě šílený stres, i když se snažím vše zorganizovat a mít přehled, stejně mi to nejde. Sama bych to rozhodně nezvládla, proto jsem se rozhodla opět povolat šikovné chlapce z firmy stěhovák Šikula, stejní mě stěhovali i v zimě, byli jasnou volbou, jsou rychlí, levní a spolehliví. Můj strach, že rozložený nábytek z Ikea už nikdy nedají zpět dohromady se naštěstí nenaplnil, takže jsem ráda, že nemusím vyrazit nakoupit nový, pravdou však je, že pár věcí stejně potřebuju, chystám se dokoupit kosmetický stůl, lampu a nějaké křeslo. Co se nábytku týče, nemám nikdy jasnou představu o tom, co chci, líbí se mi toho strašně moc :D, takže s sebou na nákupy vždy beru Veroniku, která mi poradí a usměrní mě. Pokud Vás čeká stěhování, mám pro Vás několik tipů, zajistěte si velké papírové krabice, do kterých pečlivě uložte nádobí, v mém případě i časopisy a drobnosti, folii, do které zabalíte věci, které dáte stěhovákům a nechcete, ať se zničí a nezapomeňte na Ikea tašky, které jsou na přenášení věcí nejlepší. Oblečení balím i s ramínky, je to pro mě snadnější, boty stěhuji v krabicích nebo v obalech, ať se nezničí a neodřu. Obklopte se dobrými lidmi, kteří s vámi budou mít trpělivost a pomůžou vám. Já už to mám za sebou a brzy se můžete těšit na fotky z nového bytu.

Málem bych úplně zapomněla na outfit, venku se ochladilo, takže jsem oblékla nový cardigan s třásněmi, ty teď najdete téměř na všem, obchody zaplavily boho kožené bundy, semišové kabáty, zvonové kalhoty a volné tuniky. Já osobně módu 60. let zbožňuji a kdybych žily v Californii, asi bych v ničem jiném nechodila. Co na letošní trendy říkáte vy? Máte vyhlédnutý nějaký must have kousek?

Nezapomeňte s námi soutěžit o nový model telefonu HTC Desire 626G. Stačí přidat fotku s bílými a zlatými detaily na Instagram s hashtagem #HezkaTrendyChic. Nahrávejte fotky do neděle, pak vybereme vítěze! Všem moc držíme palce.

IMG_0114

IMG_0116

IMG_01391

IMG_0126

IMG_0142IMG_0137IMG_0151

 

Shoes: Gojane / Jeans: HM / Top: HM / Cardi: Bechick.com / Bag: Celine / Sunnies: Ray-Ban


12 thoughts on “New cardi

 1. Anonym
  11 Zář on 2015 at 6.22

  Fajn pohodove pekne:) ale tie topanky su uzasneeeeee

 2. Anonym
  11 Zář on 2015 at 7.16

  Moc sluší 🙂 Stěhuješ se dobrovolně, nebo jsi musela? Po tak krátké době se stěhovat, to teda musí být náročné…

 3. Anet
  11 Zář on 2015 at 7.58

  těším se na post o novém bytečku 🙂

 4. Anonym
  11 Zář on 2015 at 9.45

  stěhování …
  hezký outfit, sluší ti to 🙂

 5. Anonym
  11 Zář on 2015 at 9.51

  Pěkné, ale prosím, podívej se do slovníku, co znamená slovo cardigan. To, co máš na sobě, to rozhodně není… To je šátek nebo přehoz, ne rozepínací svetr…

 6. 11 Zář on 2015 at 11.04

  ty boty ti moc slusi

 7. Míša
  11 Zář on 2015 at 12.36

  Vzhledem k tomu že se blíží podzim a s ním chladné počasí, je pro mě must have kouskem především hřejivý cardigan 🙂 Mám jej v několika barvách, černý, šedý, žíhaný a myslím že se dá parádně unosit k boyfriendům, tílku a bikerům 🙂

  • 11 Zář on 2015 at 14.38

   Bože můj xD Ty jsi mi ale chytrá

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.