Lashes

SONY DSC

Jak jistě víte, už delší dobu máme s Verčou prodloužené řasy a protože jsme dostaly spoustu dotazů, rozhodly jsme se pro úplnou recenzi. I když mnoho z vás metodu již vyzkoušelo a dokonce nás odrazovalo, my jsme nadšené. Řasy drží, nekroutí se, efekt je krásný i po několika týdnech. Proto doporučujeme pečlivě vybrat studio, protože ne všichni Vám zajistí krásné řasy a někdy drahé neznamená to nejlepší. Proto jsme se rozhodly pro studio Violet v Ostravě, kde také školí, na jejich webu najdete seznam všech doporučených salónů, my teď chodíme na doplňování v Praze a jsme moc spokojené.
Řasy jsou k nerozeznání od přírodních, vypadají upraveně a hlavně se ráno probudíte již „ nalíčená“ a jste kdykoliv upravená. Jsme rády, že v salónu nám poradily a dbaly především na to, aby vzhled byl co nejvíce přirozený. Jistě jste viděli některé slečny, které mají časy šíleně dlouhé, překroucené, vypadané, nedodržují tvar oka ani nekorigují nedokonalosti.
Naše první aplikace proběhla v mateřském salóně Violet Lashes v Ostravě, kde se o nás postaraly opravdové mistryně ve svém oboru a kde také probíhají školení prodlužování řas pod vedením expertky, mezinárodní školitelky a majitelky značky – Ekateriny Kimlové, která byla neskutečně milá a se vším nám poradila. Za vše mluví i fakt, že značka VIOLET Lashes se představila ve Švýcarském Zurichu, kde také otevřela oficiální pobočku.
Veronika toužila po přirozeném vzhledu, proto se rozhodla pro klasickou metodu, kdy se aplikuje jedna syntetická řasu na jednu vaši. Já jsem klasicky chtěla vyzkoušet něco nového a  protože nevlastním úplně husté řasy, rozhodla jsem se pro Hollywoodský objem, což je celosvětově nejžádanější metoda na trhu! Oproti předešlým klasickým způsobům přináší tato metoda aplikaci 4 až 8 ultratenkých “nic nevážících” řas na jednu řasu přírodní, což umožňuje aplikaci neuvěřitelného množství 300-800 řas na každé oko. Překvapením pro mě rozhodně byl fakt, že řasy nic neváží, prostě je vůbec necítíte, v ničem Vám nebrání a zatím se mi opravdu nestalo, že bych vypadala vypelíchaně. Obě se mnohem méně malujeme, oči jsou výraznější a ráno nám úprava zabere mnohem méně času :).

unnamed (9)

SONY DSC

unnamed (6)

SONY DSC

SONY DSC

 


11 thoughts on “Lashes

 1. Anonym
  08 Srp on 2015 at 8.29

  Opravdu, super.

 2. Andrea
  08 Srp on 2015 at 9.54

  Tak tohle je bomba, z tohodle by si meli vzit neco vsechny rasarky co jsou v okoli Znojma apod. Vsechny moje kamaradky maji rasy jak kdyby tam mely smetaky, fuj, hnus, tohle je prirozena krasa!

 3. Adéla
  08 Srp on 2015 at 11.47

  Rasy vypadaji opravdu prirozene, krasa! Maji Violet pobocku take v Praze? Pokud ne, doporucily byste kam v Praze zajit aby efekt byl takto prirozeny? Dekuji!

 4. Anonym
  08 Srp on 2015 at 19.17

  Krásný reklamní článek!

 5. Anonym
  09 Srp on 2015 at 22.32

  klasika ok ale holivud nic moc

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.