Estée Lauder – Advanced Night Repair

IMG_4891

I když jsme nedávno kosmetice věnovaly video, které najdete ZDE, ráda bych přeci jen ještě napsala něco málo k vybraným produktům, které mě opravdu oslovily a myslím si, že stojí za to. Řeč je samozřejmě o BB make-upu Estée Lauder a séru, které patří mezi nejprodávanější na světě – Advanced Night Repair Serum od Estée Lauder. Nebudu Vám tady popisovat, kdy vzniklo, jak je oblíbené a kolik se ho denně prodá po celém světě, raději se zaměřím na své dojmy a zkušenosti a pokusím se Vám vysvětlit, proč je unikátní a výjimečné. Nechci tady znovu omílat, jaký typ pleti mám, ale vzhledem ke kosmetickým produktům je zcela nezbytné alespoň říci, že ji mám smíšenou s rozšířenými póry a extrémně citlivou se sklony k akné. Jednoduše řečeno, na velkou část kosmetiky reaguji špatně a jen minimum výrobků mi vyhovuje. K sérům jsem obecně dosti skeptická, protože většina z těch, co jsem vyzkoušela, nefungovala, byla drahá a po pár měsících jsem nezaznamenala nic z toho, co slibovala. Navíc mi ucpávala póry, mastila se mi pleť nebo jsem na ně mela alergii a po celém obličeji se mi objevila krupička.

Když jsem se poprvé setkala s Night Repair byla jsme dosti skeptická, to už jsem ale řekla :), a trvalo mi dva týdny než jsem se odhodlala jej vůbec vyzkoušet. Samozřejmě hovořím o vzorku, který jsem dostala v parfumerii, nejdříve jsem si přečetla recenze zde, tak, jak to dělám téměř u všech produktů předtím, než je naplácám na obličej a vzhledem k tomu, že většina z nich byla dost optimistická, rozhodla jsem se, že séru dám šanci a přeci jen jej vyzkouším. Tak a teď už bez obalu, přímo k věci. Sérum se má používat jako první přímo na vyčištěnou pleť, což mi vyhovuje, i když mi bylo doporučeno aplikovat ráno i večer, po týdnu jsem zjistila, že si bohatě vystačím s variantou pouze večer. Pleť není mastná, neleskne se, sérum se rychle vstřebává, barva pleti je sjednocená, rozzářenější. Jedničku musím udělit za hydrataci, pleť je sametová na dotek. Používám necelé dva měsíce a jsem vážně spokojená, póry naštěstí neucpává, ustoupila mi i krupička, na kterou v létě trpím.

IMG_4892_Fotor

Skvělé na tomto séru je, že funguje pro všechny typy pleti, Veronika si ho oblíbila stejně jako já, aplikuje ho ráno i večer pod krém a je nadšená. Pokud Vás láká, pak si zajděte pro vzoreček do jednoho z butiků Estée Lauder, dostanete malou lahvičku, která Vám vydrží týden nebo dva a za tu dobu jistě poznáte, zda li Vám tento produkt sedí či nikoli a uděláte si názor samy.

BB make-up Estée Lauder jsem si pořídila ve stejnou chvíli jako sérum, na tento produkt jsem byla obzvláště zvědavá, protože obecně Estée Lauder Double Wear produkty miluji, jsou to jedny z nejlepších make-upů na světě, používám klasickou verzi i light, která je paradoxně lépe krycí než-li normální verze tohoto make-upu, proto jsem chtěla vyzkoušet novou lehčí variantu BB make-up Double Wear Estée Lauder, tedy něco mezi BB krémem a make-upem, který kryje, sjednocuje, ale zároveň hydratuje a je lehounká, ideální na léto, pokud nepotřebujete velký krycí nános a chcete pouze přirozeně sjednotit barvu a zakrýt malé nedostatky, pak s ním budete jistě spokojeni stejně jako já :).


3 thoughts on “Estée Lauder – Advanced Night Repair

 1. Anonym
  26 Srp on 2015 at 18.04

  Už jsem o něm slyšela, tak ho budu muset konečně vyzkoušet! 🙂

 2. Anonym
  26 Srp on 2015 at 18.49

  EL také miluji, hlavně dekor. kosmetiku /konturka na rty z řady DoubleWear je naprosto bezkonkurenční, drží celý den/, ale jejich séra mi nevyhovují. Idealist na pleti pálil a A.n.repair lepil, s nulovým efektem na pleti. Je to ale již 5 let, třeba se změnilo složení.

 3. Anonym
  27 Srp on 2015 at 8.58

  Sérum jsem dostala před měsícem zdarma k předplatnému Elle. Mám bezproblémovou pleť, takže si dávám jen 2 kapky večer. Okamžitě se vstřebá, nemastí, nelepí a zázračně se mi po něm zredukovaly tmavé kruhy pod očima (ničím jiným si to nedokážu vysvětlit :-)). Přestože běžně používám kosmetiku max. do 300,- Kč, po vypotřebování zřejmě investuji do další lahvičky.

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.