Moët&Chandon Moments Giveaway

IMG_1567

Moët & Chandon je šampaňské, které asi nepotřebuje příliš představovat, ale přeci jenom pár slov bychom mu rády věnovaly. Historie tohoto bublinkového skvostu znamená přes 250 let rodinné tradice, vše začalo v roce 1683 Claudie Moëtem, který založil vlastní podnik. Labyrint podzemních sklepů, vyhloubených do křídy, se rozrůstal souběžně s úspěchem firmy a v současné době to znamená 28 km sklepů na několika úrovních. Vinice jsou rozděleny do tří oblastí kolem Reims a Epernay: Montagne de Reims, Marne Valley a Côte des Blancs. Vinice Moët & Chandon se nacházejí na 800 hektarech půdy, což znamená, že firma je největším samostatným pěstitelem vína v oblasti Champagne, kde představuje jednu čtvrtinu celkové vinařské oblasti.

Oblast Champagne je pro nás sen a doufáme, že se tam brzy společně podíváme, prý je tam krásně! A protože bublinky milujeme, tak nám tam krásně bude, i kdyby náhodou pršelo…

Věříme, že i Vy máte rádi šampaňské značky Moët a vychutnáte si tak soutěž o láhev dokonalých bublinek, kterou Vám přinášíme právě se značkou Moët & Chandon a budeme moc rády, pokud se rozhodnete zúčastnit!

Pravidla jsou jednoduchá:

STAČÍ NAHRÁVAT FOTKY NA SVŮJ INSTAGRAM A OZNAČIT JE HASHTAGY:

 #moetmoment #takslavimja #czechchicks  – to abychom Vás našly :).

Téma zní: Váš výjimečný okamžik, který vyjadřuje #moetmoment #takslavimja

Pokud nás ještě na Instagramu nesledujete, tak dejte sledovat @czechchicks a pojďte s námi hrát o láhev skvělého šampaňského. Soutěž potrvá přesně týden, po 5 dnech vybereme čtyři top fotografie a necháme vás čtenáře vybrat – hlasovat dva dny, kdo by měl vyhrát a to tak, že budeme dané fotografie sdílet na našem Instagramu a která získá nejvíce liků – vyhrává.

IMG_1658IMG_12971IMG_1538IMG_13891


2 thoughts on “Moët&Chandon Moments Giveaway

 1. Veronika
  10 Bře on 2015 at 21.15

  Ahoj holky!

  A o co se vlastně soutěží, také o tyhle miniaturky se šroubovacím vrškem, jako na fotce? Jinak věřím, že francouzský venkov je úžasný, nejen oblast Champagne.

  Jinak krásná soutěž, teším se na fotky a doufám, že nebudou nějaká dramata, jak se rádo stává na Facebooku a to hlasování bude férové!

  • Veronika
   10 Bře on 2015 at 21.38

   Soutěží se o velkou láhev 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.