Šperky a jak je nosit?

10887667_920933361284774_2283161294364612335_o_Fotor_Collage

Někdo miluje kabelky, někdo boty, jiný sbírá klobouky a někomu se doma hromadí šperky. Potrpíte si na drobné prsteny, mohutné náušnice nebo výrazné náhrdelníky? My ano, máme jich doma plné šuplíky a po letech jsme se je naučily i skladovat :). Zatímco v mládí jsme tíhly ke kovu stříbrnému, postupem času jsme si našly cestu i k tomu zlatému, abychom nakonec přišly na to, že je možné je kombinovat a nosit dohromady.

A co je trendy letos? Šperky si své místo ve světě módy získaly už dávno, ženy je považují za podstatnou součást „šatníku“, jsou to přeci jen prvky, kterými lze vyjádřit osobitost, ozvláštnit outfit, odlišit se. Šperkem lze vyjádřit lásku, vzpomínku…něco speciálního, věčného.

Někdo si libuje v diamantech, ve zlatě, někomu stačí stříbro nebo bižuterie. My osobně milujeme zlato, které vydrží, vystačíme si však s kvalitním stříbrem a co se bižuterie týče, ta nám bohatě stačí na náhrdelnících.

Proto se snažíme vybírat to nejlepší a přivážíme z LA dokonalé drobné i masivní kousky, mnoho produktů je vyráběno přímo pro nás, podle našich nákresů a představ, velký důraz nyní klademe na materiály, proto je většina našich prstenů vyrobena ze stříbra, jsou antialergenní nebo jsou potaženy 18K zlatem. Hanka má sama silnou alergii a všechno osobně testuje. Stejně tak série drobných náhrdelníků Must Have z Los Angeles je podrobena jejímu testování, přestože se jedná o bižuterii, nemusíte se bát alergií ani černání, neobsahuje nikl, je antialergenní a při běžném nošení z ní nemáte černý krk.

10926836_925691034142340_8443667304821583912_o_Fotor_Collage

Naše tipy:

Velké výrazné náhrdelníky – ty od nás jsou vyráběny ze speciálních materiálů, jsou opravdu masivní a mají kvalitní krystaly – je nutné je kombinovat nejen s jistým citem, ale také s velkým nadšením, pokud si nevíte rady, rády Vám poradíme. Skvěle se hodí k basic topům, oversized svetrům nebo k bílé košili.

Výrazné náušnice – nosit výrazné náušnice je jako mít červené rty, chce to špetku odvahy a sebejistoty, jakmile se však odhodláte, nebudete litovat. Výrazné náušnice vypadají skvěle k vyčesaným i rozpuštěným vlasům, barevně podtrhnou tón pleti a rozzáří oči, většina z nich umí také opticky prodloužit obličej. Měly byste však být na pozoru a kombinovat je s lehkostí, stačí k nim drobný prsten nebo náramek :).

Drobné náhrdelníky – hit posledních let, který pohltil nejen světové celebrity, modelky a bloggerky. Drobné symbolické náhrdelníky, které mají přinášet lásku, štěstí, věrnost nebo přátelství…Proč ne, samy je zbožňujeme :). Pokud zvolíte drobné, můžete je klidně kombinovat a vrstvit, nebojte se nosit stříbrný a zlatý kov dohromady, je to dovoleno a vypadá to cute a cool zároveň!

Drobné X Mohutné prsteny – pamatujete si na dobu, kdy se nosilo deset prstenů najednou? My ano :D. Pokud budeme hovořit o kombinování a vrstvení, toto na mysli nemáme :). Klidně však noste stříbrné i zlaté dohromady, důležité je, aby Vás to bavilo. Drobné prstýnky můžete klidně vrstvit na sebe, ty mohutné, s těmi to raději moc nepřehánějte :-). U prstenů je důležitý materiál, pokud budete volit klasickou bižuterii, pak počítejte s nízkou trvanlivostí, stříbro Vám vydrží mnohem déle a není o tolik dražší!

Náramky – ty milujeme asi nejvíce, jsou ideální na běžné nošení, můžete je měnit podle nálady nebo outfitu. S lehkostí je vrstvit a kombinovat, skvěle vyniknou samostatně i s hodinkami. Fantazii se meze nekladou, noste drobounké, symbolické, náramky přátelství a mezi nimi klidně kovové, výrazné nebo nějaké s kamínky.

a8d141e02402c7ae6001b33faa1e021a_Fotor_Collage

Labels: ,

6 thoughts on “Šperky a jak je nosit?

 1. Anonym
  26 Led on 2015 at 12.20

  Bohužel zlatý náramek ve tvaru hřebíků od vás byl zlatý jen par měsíců (cca 5), už se nosit nedá. Bižuterie tedy ano, ale je nutné počítat s tím ze jen na dobu „určitou“… Takže zde platí za málo peněz, málo muziky. K

  • Anonym
   26 Led on 2015 at 22.05

   Ten můj ztrácel zlatou barvu cca po týdnu nošení, musela jsem jej vrátit. Teď mám v bílém kovu a je super 🙂

 2. Hanka
  26 Led on 2015 at 12.32

  Nedám dopustit na prstýnek Love. Mám ho už z loňské kolekce, je pořád skvělý. Masivní náhrdelniky nenosím, dávám přednost těm drobnějším.

 3. Klára
  26 Led on 2015 at 20.07

  Sdělení vcelku o ničem…

 4. Anonym
  26 Led on 2015 at 22.11

  Miluji vaše šperky! Postupně se mi sbírka rozrůstá a jsou dokonalé. Konečně se něco takového dá sehnat i v Česku a nemusím platit zbytečně clo a dph z US. Super

 5. Lenka P.
  27 Led on 2015 at 17.41

  Ahoj Hani,
  vím, že to vůbec nesouvisí s tématem (možná jen trochu), ale pokud vím, tak jsi měla fixní keramcká rovnátka. Mohla bych se tě zeptat, jak se ti s nimi ty necelé dva roky žilo? Zahýbalo to nějak s tvým sebevědomím? Mohla jsi dělat vše, co jsi dělala předtím, než ti je nandali? Za nedlouho je mám totiž mít také, tak by mě to zajímalo:) Děkuji!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.