Red Lips

IMG_3701_Fotor

Docela dlouho mi trvalo, než jsem se naučila nosit červenou rtěnku. Vždy jsem byla zastáncem nude odstínů, jiné rtěnky jsem doma ani nevedla a v rudé jsem si vždy připadala, jako když „zahryznete“ králíka. Těžko to popsat jinými slovy, výrazně červenou rtěnku prostě musítě umět nosit, já se to zatím stále učím, když ji vídím na Pařížankách, které mají přirozeně rozcuchané vlasy, nedbalé outfity a rudé rty, žasnu, jak moc jim to sluší, jak moc to umí….prodat! Jaké rtěnky nosíte Vy? Bojíte se výrazných barev? Některé ženy si mnohem raději líčí oči a na rty jim stačí čirý lesk, jaký typ jste Vy?

IMG_3709_FotorIMG_3694_FotorIMG_3713_FotorIMG_3710_FotorIMG_3712_FotorIMG_3708_FotorBag: Mansur Gavriel / Pants: Zara / Coat: Sheinside / Jumper: Brandy Melville (similar here) / Shirt: And Other Stories / Boots: Zara


37 thoughts on “Red Lips

 1. Eva
  23 Pro on 2014 at 0.22

  To neni prilis cervena rtenka, ale slusi ti. Je to hezky odstin, mas hezke rty, ale mam dotaz. Mas take nejaky kolegan ve vrchnim rtu?

  • Hanka
   23 Pro on 2014 at 8.53

   Evi nemám.

  • Anonym
   23 Pro on 2014 at 11.40

   kolegan, to je urcite nejaka novinka , at nam o ni Eva povi vice:D

 2. Anonym
  23 Pro on 2014 at 1.30

  Narovinu přiznávám, že výrazné rtěnky nosit neumím 😀

 3. L.
  23 Pro on 2014 at 1.50

  Ja jsem hrozne bleda, takze mi vyrazne rtenky slusi a nosim je. Nejradeji mam odstiny do vinova a nebo svestkova. Kazdopadne vyrazne rtenky volim jen k vhodnym prilezitostem.

 4. Dominika
  23 Pro on 2014 at 2.38

  Ja zase naopak. Nerada nosím príliš výrazné oči, pretože si pripadám ako klaun..Keďže som aj dosť bledá, farebné rúže ma aspoň trochu rozjasnia, takže u mňa jednoznačne farby na perách 🙂

 5. leinka
  23 Pro on 2014 at 7.36

  Já začala nosit dost rtěnky poslední dobou, ale jak říkáš nude nebo růžové, jsem barevně podobný typ jak ty a mám pocit, že moc červených mi nesluší, navíc tu barvu všebecně moc nevyhledávám.

 6. Anonym
  23 Pro on 2014 at 8.01

  Outfit super, nicméně….. Nejsem pravidelnou čtenářkou, na blog jsem naposledy koukala před pár měsíci a dnes jsem se musela několikrát podívat, jestli Hanku nevystřídala její bohužel mnohem „ošklivější sestra“ či někdo jiný? Jsem v šoku, Hanko co jsi to se sebou udělala? To už jsi opravdu nevěděla, jak dál utrácet peníze rodičů? Myslím, že nám co nejsme taktéž se svým nosem spokojeni (a že máme opravdu důvod), jsi alespoň ušetřila námi vydělané peníze. Rozdíl je opravdu markantní, je až k nevíře, ak dokáže menší úprava nosu zhyzdit obličej. Pročetla jsem tady reakce, jestli nejsem divná já, že ten rozdíl považuji za tak markantní a bohužel… Ano, tvé okolí Ti přeci neřekne:,, Hani, vypadáš děsně, před tím to bylo tedy mnohem lepší“ to je logické…

  • T.
   23 Pro on 2014 at 8.31

   A co tím chtěl básník říct? A už vůbec nechápu proč sem pleteš peníze někoho rodičů. Myslím, že bez ohledu na věk pisatele, snad každý chápe, že každá operace má také svou fázi uzdravení se a hojení se. A jaký vlastně člověk potřebuje mít důvod, pokud se k takové operaci sám rozhodne? Rozmašírovanej frňák, když dostala od kluka přes pusu nebo viditelný úraz ve sportu? Nestačí snad to, že on sám se sebou není spokojený a proto to dělá. A v neposlední řadě si myslím, že kamarádi jsou tady od toho, aby toho dotyčného v takovém rozhodnutí podpořili nebo jej zkusili chápat.

  • Hanka
   23 Pro on 2014 at 8.52

   Jestli máš komplex, jdi si ho léčit jinam. Moje sestra je nádherná a můj nos neřeš, hlavně, že jsem s ním spokojená já, přeci jenom s ním žiju. Opravdu miluju podobné komentáře, vždy si říkám, kdo normální může něco podobného napsat…Přeji ti krásné Vánoce plné lásky.

  • M.
   23 Pro on 2014 at 9.02

   Nemusíme se uchylovat k větám jako „Hani vypadáš děsně“ a už vůbec ne starat se o peníze rodičů. ALE. Za to jaký obraz reality tenhle blog poskytuje od té operace si zaslouží jeden obrovský „unfollow“ na všech frontách. Bohužel není možné následovat lidi, kteří nemají nijakou úctu k vlastnímu tělu, nestojí si za tím, kým jsou, netvoří nijakou hodnotu. Jsme zvědavá, kolik žen a dívek šlo po tom „slavném“ oznámení k zrcadlu a přemýšlelo, že ten jejich nos by možná taky měl podstoupit předělávku. Souvisí to totiž s tím, že když blogerka jako role-model a idol, ke kterému vzhlíží tisíce žen, podstoupí něco takového, není to věcí soukromou. Je opravdu naivní si myslet, že když denně vypouštíš do světa své fotky, máš ještě nejaké soukromí. Ano operace nosu byla zklamáním. Ale vůbec ne z estetického pohledu.

   • Hanka
    23 Pro on 2014 at 9.07

    Já pak nechápu, že se neřešila má rovnátka, to byla asi také chyba a nejen z estetického pohledu…

    • Anonym
     23 Pro on 2014 at 9.19

     Ale Hani, rovnátka je něco úúúplně jiného!!!
     Ale rtěnka super, sluší moc 🙂

    • Anonym
     23 Pro on 2014 at 10.06

     Osobně moc velký rozdíl nevidím a přijde mi škoda, že se teď Hanka fotí buď zdálky nebo zblízka „bez nosu“… Ale chápu, že pořád dokola číst přiblblé komenty není nic příjemného… :/

  • Nina
   23 Pro on 2014 at 12.08

   Proč útočíš na Hanky mladší sestru, která s tématem nemá vůbec nic společného? To je tak ubohé! Nejsi pravidelnou čtenářkou a blog nesleduješ, ale víš, že peníze, které Hanka použila na úhradu operace jsou od jejích rodičů a máš udělanou analýzu všech negativních komentářů? Aha…
   Nechci nikomu brát právo na to vyjádřit svůj názor, ale tolik negativní energie a zla v pár větách? Ty musíš být asi opravdu nešťastný člověk.

  • Anonym
   23 Pro on 2014 at 12.39

   jdi se věnovat předvánočním přípravám, to bude užitečnější

 7. Barbora
  23 Pro on 2014 at 9.17

  Čtu tenhle blog už několikátou sezónou a je mi radostí jej každé ráno k snídani v práci otevřít. Co opravdu nechápu je motivace lidí napsat tak ošklivou věc. Chápu, projevit názor má právo úplně každý. Ale názor se dá projevit slušně, asertivně a lidsky. Mám pocit, že občas všichni ti odborníci „na druhé straně“ zapomínají na to, že i blogerky jsou lidé. Chtěla bych vidět tyhle hrdiny na ulici, jak křičí „Ježiši Hanko, tvůj nos je ošklivý!“
  Možná by stála za to minutka zamyšlení se nad sebou a svým projevem.

  Přeji všem hezké vánoční svátky a Hani, drž se. Je super, že jsi spokojená ty sama a na ničem jiném nezáleží. Mějte kouzelné svátky a ať se vám moc daří i v novém roce.
  B.

 8. Lucia
  23 Pro on 2014 at 9.34

  Ja si veru radšej zvýrazňujem oči, výrazné rúže neviem nosiť. Viem si urobiť pekné čierne linky a potom už veľa netreba. Na iných ženách sa mi páčia červené pery. Aj na vás dvoch dievčatá.

 9. Anonym
  23 Pro on 2014 at 9.49

  Slusi:) A respekt, mne by se nechtelo kazdej den nekde fotit v zime na ulici a vymyslet denne novy outfity, kdyz jsem radsi zalezla doma a ven me dostane maximalne hlad. Nos je peknej. Kdyz je zlomena ruka kriva, tak se taky narovna, tak co se resi nos. Ja mam krivou ruku i nos:D Preju hezke svatky, doufam, ze dostanete obe nejakou pecku v podobe kabelky a bot, at mam co zavidet. A vse nej do noveho roku:)

 10. Anonym
  23 Pro on 2014 at 10.01

  Přeji krásné úterní dopoledne,

  nejsem zrovna zastánce jakýkoliv komentářů na webových sítích, ale tohle si zaslouží odezvu.
  Sleduji tyto holky už nějakou dobu a myslím si, že je každého věc, jestli podstoupí jakoukoliv úpravu, ať už je to z estetických důvodů či ze zdravotních. Je to každého vlastní rozhodnutí, pokud není spokojený se svým vzhledem. Od čeho tu jsou v dnešní době plastičtí chirurgové?! I já jsem před nedávnem podstoupila plastiku nosu a bylo to jenom mé rozhodnutí a rozhodně toho nelituji a jsem naopak moc spokojená. Samozřejmě, že slyším i negativní ohlasy nebo poznámky typu – ,, Tohle jsi zrovna nepotřebovala, bylo to zbytečné!´´ Jak, pro koho to je zbytečné. Jsem toho názoru, že pokud do toho člověk chce investovat, tak je to jenom jeho věc a ostatním do toho není nic. Ano, někdo si to bohužel nemůže dovolit, ale nemá právo soudit druhé.
  Hanka se tím netajila, naopak. Nikdo to nemusel vědět, mohla napsat, že je nemocná a nemusela se pro Vás fotit. Většina to zkritizovala, menšina to dokázala ocenit. Když to někomu, tak vadí a je mu to proti srsti, tak ať se na tento web nedívá. Důležité je, jestli je ona sama s tím spokojená a věřte, že tyto ohlasy na tom nic nezmění. Kdyby to nezveřejnila, otázkou je, kdo by to poznal?! Většina by to ani nepoznala a tohle můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Pokud s tím člověkem netrávíte více času, tak si toho ani nevšimnete.

  Hezké svátky

 11. Market
  23 Pro on 2014 at 10.07

  Já skutečně nechápu, proč to pořád někdo řeší. Úplné zplasknutí otoků po operaci nosu trvá x měsíců, tak je naprosto zcestné řešit, jak nos vypadá teď. Navíc, naživo ten nos vypadá v pohodě, před pár dny jsem Hanku potkala na ulici a vypadala úplně normálně 🙂
  Jinak k výrazným rtěnkám…taky se je učím nosit, mám hodně světlou pleť, pihy, nazrzlé vlasy, takže rudá sluší, ale zase se co 5 minut kontroluju, jestli drží 😀

  • Anonym
   23 Pro on 2014 at 10.24

   Jee…tak ja mam nazrzle vlasy, jsem bleda, ale pihy nemam, jen se mi v lete udela velka pigmentova skvrna na cele a pod nosem:D Ja obcas ulitnu na nejake vyrazne barve, ale pak se stydim:D Jedinou vyraznejsi rtenku mam od Chanel odstin Dynastie, tu kombinuju treba s kabelkou:D Jinak mam rada staroruzove odstiny, treba Bobbi Brown Nude Rosa a nebo nude Grege od Diora:)

 12. _ustricka
  23 Pro on 2014 at 10.24

  jsi krasna, kozisek je bozi a preju krasne svatky!

 13. bee
  23 Pro on 2014 at 13.02

  Jedině rudá od NARS, rozcuchane vlasy, jó, to jsem já 😀

 14. Anonym
  23 Pro on 2014 at 14.18

  Ježiši já jsem neměla ani v nejmenším úmyslu útočit na Hanky sestru, to bylo pouze přirovnání a proto ty úvozovky, popravdě jsem ani nevěděla, že nějakou má ( eď už vím, že má).
  Pokud jsi to tak Hanko pochopila, tak se upřímně omlouvám. Chtěla jsem poukázat na to, že jsem si přečetla komentáře ostatních a je to prostě škoda, že jsi toto podstoupila, já jsem Tě obdivovala,(i když jak jsem řekla, nejsem pravidelnou čtenářkou) a co se týče financí, tak myslím, že je to stejně všem jasné 😉 Vidím to tak, že se nyní koukám na uplně někoho jiného, asi si musím jako ostatní zvyknout.

  • lou
   23 Pro on 2014 at 20.21

   obdivujues/obdivovala jsi nekoho o kom si myslis, ze penize v tomto veku cerpa od rodicu na tak nakladne zalezitosti? Tak to ses dost divna…

 15. 23 Pro on 2014 at 17.20

  Vyrazne ruze nosim celkom rada 🙂 Najradsej vinovo-cervene. Ale casto uprednostnim nejaky stredne vyrazny odtien..vyraznejsi ako nude, no nie taky, ze putam pozoronost na ulici 😀 (aj na vas tak cumia??)
  Peacock & Pineapples

 16. Anonym
  23 Pro on 2014 at 19.19

  Ach jo, stále mi blbne odesílání komentářů :o( ve většině případů se to neodešle. Nevíte čím to je?
  Jinak já jsem vždycky nosila spíš namalované oči a rty klasicky s leskem, ale zhruba rok už ujíždím taky na rtěnkách, hlavně červených 🙂
  Sluší Ti to, Hani. S.

 17. Anonym
  23 Pro on 2014 at 22.08

  Ja se nestačím divit co lidi dokazou napsat. Operace nosu me ceka za dva mesice a uz se nemuzu dockat! Hanka me od operace vubec neodradila, spis jsem rada ze me bude operovat ten samej doktor 🙂 nosik je krasnej, malej a úprimne zavidim … Snad dopadnu minimálne tak dobre jako ty 🙂 Jinak se Vám hanka múze zdat jina kvuli tomu, ze se nefoti v brylich… Podle me tam spociva ta nejvetsi zmena a ne v nosu tak ji dejte pokoj… Drz se!

  • Anonym
   23 Pro on 2014 at 22.57

   A není uz to trochu k zamyšlení, aby blogerka nosila brýle natolik často, ze když je sunda, připadne čtenářům, ze vypadá divně?

   Jinak té vzhled nosu bych fakt neřešila, otoky ještě chvíli budou.i me na fotkách přijde, ze z jedné strany ma Hanka pořad trochu hrbol. Ale je na ni, aby se s tím srovnala a popasovala, útočné komentáře v tomto případě moc nepomohou, naopak člověk začne vidět i chyby rám, kde nejsou..

   • Anonym
    23 Pro on 2014 at 23.45

    Prave jak si kouknu predesle clanky tak ma na vsech komplet bryle!!! Ke kazdemu outfitu… Ted se foti konecne bez bryli tak si myslím ze mnoho lidi si ani neuvedomuje ze vubec nevypada jinak, Jen se proste prestala fotit bez bryli… Vidím zmenu akorat v tom… A myslím ze tady jde o outfity a ne o to jestli ma bryle nebo ne… Ja jenom aby si lidi nemysleli jaka je ten nos obrovská zmena a pritom ani neni 😉

    • Ivi
     24 Pro on 2014 at 9.41

     Úprimne by ma zaujímalo,prečo stále niekto rieši fotenie v okuliaroch. U vás nesvieti slnko? Veď slnečné okuliare by sa mali nosiť po celý rok,teda pokiaľ práve nesneží alebo neprší,veď tu ide o ochranu očí. A okrem iného sa zbytočne skoro robia vrásky okolo očí.

 18. Anonym
  23 Pro on 2014 at 23.03

  A na které? Z té dálky?

 19. Lucie
  24 Pro on 2014 at 7.44

  A mně se tohle líbí a červenou rtěnku mám ráda. 🙂 I když je pravda, že jsem musela otestovat více odstínů, než jsem narazila na ten vlastní. Není nic jednoduššího než si dát jen make-up, rtěnku, drapnout kočár a vyrazit;)
  Krásné sváteční dny!

 20. Ivi
  24 Pro on 2014 at 9.43

  Najčastejšie nosím malinový odtieň takmer vo farbe pier,no často aj červenú. Takže za mňa červené pery Áno 🙂

 21. Jít zle
  28 Pro on 2014 at 14.02

  Ahojky,k výrazným rtenkam neodmyslitelně patří konturka.Stale hledám tu správnou,která opravdu rtenky zafixuje a vydrží cely den ☺️..zkušenosti a doporučení,děkuji holky ☺️

 22. Marketa
  29 Pro on 2014 at 17.18

  krasna kabelka, rudé rtěnky většinou jen na večer nosím:)

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.