VELKÁ GIVEAWAY: Symbolické šperky Be Chic!

IMG_7031

S přicházejícím podzimem jsme pro vás přichystaly několik novinek, jednou z nich je nová kolekce symbolických šperků Be Chic! Jedná se o šperky, které jsou buďto pozlaceny 24 karátovým zlatem a nebo postříbřeny, takže jsou vysoce odolné, kvalitní a zároveň protialergenní. Jejich cena startuje již od 399 Kč, takže můžete udělat radost sobě, své lásce, kamarádce, sestře nebo mamince. Všechny šperky jsou ručně vyráběné exkluzivně pro bechick.com v Los Angeles a předností této kolekce jsou nekonečné možnosti vrstvení a kombinací.

9Fp1zCQd

Kolekce je složena s náhrdelníků karma a wishbone, které představují základní symboly štěstí, přání a naděje. Karma – uzavřený kruh je symbolem pozitivní energie, lásky a štěstí, Wishbone – symbolizuje naději a přání. Pokud milujete prstýnky, pak svou pozornost zaměřte na Infinity nebo Lock It prstýnky, které jsou symbolem nekonečnosti a uzamčení  – slibu, přátelství či lásky. Posledním šperkem je náramek Be Star, který symbolizuje naději, harmonii a lidský osud.

Kolekce je dostupná online na Bechick.com a také v showroomu Bechick na Václavském náměstí. Vše je skladem, vše si můžete přijít osobně prohlédnout a vyzkoušet.

7116_Fotor_Collage_Fotor

Hrajeme o 3 jakékoliv šperky z nové kolekce!

Co musíte udělat?

1. Like FB Bechick

2. Registrace ZDE

3. Okomentovat na FB Czech Chicks jaký šperk (odkaz na něj) si přejete nejvíce a sdílet na  FB tuto fotku. ( z těchto komentářů vybereme 3 výherce!) – email není potřeba psát!

4. Pokud máte instagram – označte jakoukoliv svou fotku hashtagem #czechchchicks #bechickcom

Hodně štěstí!

Soutěž potrvá 14 dní a výherci budou tři! Vyhlášení proběhne u nás na blogu. Hodně štěstí!

IMG_7034

Pokud si s nečím nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat na e: [email protected], rády Vám poradíme.


2 thoughts on “VELKÁ GIVEAWAY: Symbolické šperky Be Chic!

  1. Dominika
    12 Zář on 2014 at 12.32

    Ahoj holky, moc jsem nepochopila, co se má sdílet, odkaz už je starý, pokud se nepletu…

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.