New Ray-Ban style

6d91f6b8d5d55286b7a4a1842cb0bbb5_Fotor_Collage

Léto už je tady, takže je na čase rozšířit sbírku slunečních brýlí a pořídit si nějaké nové, nejlépe hodně barevné. Naše oblíbená značka Ray-Ban letos představila spoustu limitovaných novinek a je z čeho vybírat! Možná vás zaujmou polarizační čočky Flash, které od letošního roku najdete v neoblíbenějších modelech Aviator, Round i Wayfarer. Vybírat můžete také z kolekce Never Hide, která rozhodně stojí za vaši pozornost.

Novou tvář dostaly i nejprodávanější modely optických brýlí Ray-Ban RX 5228 a RX5184, které dostaly nový vzhled – maskáčový vzor a logo Ray-Ban – z kolekce Ray-Ban logo mánie. Znovu se objevuje i ozdobení vnitřní strany brýlí živými barvami.  Oba modely přicházejí v pěti různých barvách, takže je z čeho vybírat, nečekejte však dlouho, jedná se totiž o limitované exkluzivní kolekce!

Jestli milujete klasiku a stejně jako my již  vlastníte model Wayfarer, pak Vás jistě potěší, že Ray-Ban letos představil kolekce Wayfarer Cosmo! Nejnovější edice, která pochází prý „přímo z vesmíru“, alespoň tak tvůrci vysvětlují měnící se barvy, které vytvářejí rúzné odrazy světla. Brýle jsou dostupné v pěti proměnlivých barvách.

Všechny modely najdete v butiku Ray-Ban v Maiselově ulici 1.

Ray-Ban_Never_Hide_Campaign_5_Fotor_CollageRay-Ban_Never_Hide_Campaign_7_Fotor_Collagedb4fb8cbba05ee2ad16b88498ecbbc22_Fotor_Collage


2 thoughts on “New Ray-Ban style

  1. Anonym
    04 Čvc on 2014 at 22.05

    Proc je prave rayban vase nej znacka? 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.