I like people who smile when it’s raining

IMG_9887Protože se dost ochladilo a pršelo, vynechaly jsme pravidelné focení a v rychlosti pořídily jen tyto fotografie, nejsem s nimi na 100% spokojená, ale ne vždy se prostě vše podaří tak, jak by si člověk představoval :). Doufám, že tento týden se počasí již umoudří a budem si užívat sluníčka, ráda bych Vám v dalším outfitu ukázala nové leopardí slip on boty, které jsem zatím stihla vyfotit pouze na náš instagram @czechchicks. Musím se přiznat, že když mi pře lety Veronika poprvé ukázala instagram, seděly jsme v malé kavárně v Ostravě a já jsem absolutně nechápala, co to je, oč tam jde a co mám dělat. Dnes jsem na něm závislá, baví mě sledovat módní fotky, jídlo, exotická místa, modelky, blogerky i mé kamarádky. Máte instagram? Baví Vás nebe ne? Koho sledujete nejraději?

 As it had turned cold rapidly and had been raining, we skipped the regular shooting and very quickly took these photos. I’m not 100% satisfied with them, but things don’t always go the way that we plan :). I hope this week the weather gets better and we’ll enjoy the sun. In the next outfit I’d like to show you my new leopard slip ons, I’ve only snapped for our Instagram @czechchicks. I must admit that when Veronica showed me instagram for the first time few years ago at one of the Ostrava’s cafés, I had absolutely no idea what it was, what it was about and what should I do with that. Now I’m literally addicted to it, I enjoy looking at fashion photos, food, exotic places, models, bloggers and my friends. Do you have instagram? Are you enjoing it or not? Who do you like to follow?

IMG_9907IMG_9903IMG_9910IMG_9891IMG_9915Boots: H&M / Pants: Zara / Jumper: Bechick.com / Scarf: Alexander McQueen / Bag: Chanel / Sunglasses: Ray-Ban / Jewelry: Bechick.com

[show_shopthepost_widget id=“57374″]


16 thoughts on “I like people who smile when it’s raining

 1. 19 Kvě on 2014 at 3.53

  Love the boots, you look amazing!!

 2. Anonym
  19 Kvě on 2014 at 7.52

  Dnes je to uplne super! Co sa tyka chanel, preferujes lamb alebo caviar? Lamb koza sa mi paci viac ale asi v caviari je menej nachylna…

 3. Marketa
  19 Kvě on 2014 at 8.02

  Hodne povedeny.! Ani ty boty mi dnes nevadi.. 😀

 4. anon
  19 Kvě on 2014 at 8.41

  Aah, ne spatne, ale monolit cerne a elastaky z levne vypadajici kozenky a na to vysoke kozajdy presahujici vysi kolen, ale odchlipujici se. Vybalancovano, ale furt ne ono. Asi lepsi urcite ,kozajdy‘ nechat doma, viz problem Kate Middleton a jejich natahovacich des kozacek, ktere nosila i v lete.

 5. Klára
  19 Kvě on 2014 at 9.56

  Krásný Hani, a k tomuhle ty botky padnou mnohem líp než k těm šortkám 😉

 6. Lucy
  19 Kvě on 2014 at 10.12

  na ig sem závislá! jak nedám aspon fotku (až tři:) denně tak se něco děje!:) Mám rada michaelakocianova, theresamatejicna a krásku betkamala. jinak své kamarády, hodně blogerek a tak:) (moje příp. lucynasunz)

  L.

 7. 19 Kvě on 2014 at 14.40

  Na ty leopardí botičky už se moc těšim 🙂

 8. 19 Kvě on 2014 at 14.41

  Líbí se mi ten svetřík a jeho lehká průsvitnost. 🙂

  Instagram je skvělý na sledování, v tom ostatním zatím pokulhávám…

 9. SB
  19 Kvě on 2014 at 22.18

  Instagram samotný mě baví, ale je na nic, že ho má zatím pouze málo mých přátel, takže mě až tak nenaplňuje tam cokoliv postovat, když si toho stejně nikdo v té záplavě nevšimne :o))
  Jinak je hlášené že má být pozítří až 29, takže učitě si užijete – to já naopak budu trpět :o( vedra mi nedělají dobře.

 10. 19 Kvě on 2014 at 23.41

  Pěkný outfit, taky hned vytahuju kožené kalhoty když se ochladí a začně pršet, jsou nejlepší do toho počasí!!:)

  Style by Eliza.

 11. 22 Kvě on 2014 at 10.09

  insta už mě omrzel =/ hlavně proto, že fotím foťákem a abych sosala fotky do komplu a pak z komplu do mobilu, tak mi to může šos políbit =)

  Loveliness By Tess

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.