The Heels

IMG_2616
V minulém článku jsem Vám psala o tom, jak jsem nedokázala odolat a nakoupila si několik párů nových bot….a toto jsou jedny z nich. Žádné podobné doma nemám, skvěle sedí a přijdou mi ultra sexy. Jak se líbí Vám? Fotky jsme fotily v Santa Monice, kterou zbožňuji, stejně jako Malibu nebo Brentwood. Naopak Hollywood mě nechává zcela chladnou, byla jsem tam jednou a stačilo mi, nepropadla jsem ani samotnému „centru“ Downtown, které je pro mnohé kouzelným místem a také téměř jediným v celém LA, kde se nachází opravdu vysoké budovy. Na mě působí špinavě a nebezpečně. Naopak v Malibu nacházím vnitřní klid a energii, kterou lze jen těžko popsat slovy. Jestli je nějaké místo na světě, kde bych si přála žít se svou rodinou, pak je to jednoznačně Malibu, ideálně dům na pláži s terasou, odkud můžete pozorovat východ i západ slunce a kochat se delfíny….no každý máme nějaké sny a třeba se nám všem jednou splní :).

In the last article I told you I couldn’t resist and purchased a few pairs of new shoes…and these are ones of them. I have no similar at home, they fit perfectly and I find them ultra sexy. Do you like them? The photos were taken in Santa Monica, the place I love as much as Malibu or Brentowood. I wasn’t, on the other hand, impressed by Hollywood. I was there just once and I wasn’t even excited about its centre, Downtown. Downtown is a magical place for lots of people, it’s even the only place in the whole LA where the tall buildings are situated. But I find it more like dirty and dangerous. In Malibu, on the contrary, I find peace and a kind of energy I can hardly explain by words. If there’s a place in the whole world I would love to live in with my family, then it’s Malibu. A house on the beach with a terrace, from where you can watch sunrise and sunset and feast your eyes on dolphins, would be the right one. Well, everybody’s got their dreams..maybe one day they’ll all come true :).

NÁŠ VINTAGE NOVĚ NA MODA BAZAR ZDE

IMG_2657IMG_2675IMG_2700IMG_2617IMG_2705IMG_2656IMG_2619IMG_2680Heels: LA DVD / Skirt: Zara / Top: H&M / Bag: Chanel / Sunglasses: Celine / Jewelry: Bechick.com


26 thoughts on “The Heels

 1. Baru
  10 Dub on 2014 at 0.12

  Krása.

 2. 10 Dub on 2014 at 2.46

  Ty boty jsou úžasné! Kdybych mla žít někde v USA tak jedině NY to je město vše na světě jsou vesnice =D

  Loveliness By Tess

 3. R.
  10 Dub on 2014 at 3.59

  Za mna vyhrava manhattan beach. Ale ok malibu by som prekusol tiez;)

 4. Chelsea
  10 Dub on 2014 at 6.21

  I have to agree with you, I love LA – Santa Monica, Malibu, Manhattan Beach but I really don ´t like Hollywood and Downtown too. And could I ask you what do you do so often in LA? thanks 🙂 and enjoy the beautiful sunny city 😉

  • Hanka
   10 Dub on 2014 at 6.45

   Nechápu komentář v AJ, když článek je v češtině a reakce je přímo na něj :). Máme eshop s módou Bechick.com a soustředíme se na módu z LA.

   • Mag
    10 Dub on 2014 at 8.44

    Google translate je mocná věc :-)) pokud ovšem nevidíte českou IP adresu, Hani 😀

    • Hanka
     10 Dub on 2014 at 8.51

     No vidím právě, ale vše je možné, nemyslela jsem to nijak zle Mag :).

     • Mag
      10 Dub on 2014 at 9.18

      Vždyť já taky ne 🙂 teď jsem si to přečetla znovu a ani angličtina neni úplně proper 😀 tak třeba nějaká holčička procvičuje do školy 🙂 jinak užívejte poslední dny v LA a šťastný návrat! 🙂 ty dlouhé lety mě vždy zabíjí..

   • anon
    10 Dub on 2014 at 10.36

    Ta holka je zahranicni ctenarka, ktera by se mela vazit. Navic jste to vy, co pisete dalsi cizojazycne verze pod vas tzv. cesky blog. Taky pouzivate, jak tvrdi jedna zde, translator, nebo mluvite plynne anglicky a nemecky jako ja? Tak proc pisete dalsi cizojazycne verze nebo pulka blogerek pouziva pokrivene terminy jako skinnies, coz neni zadny termin v anglictine, ale pridavne jmeno, nebo priserne kombinace anglictiny a cestiny. Tim nemyslim vas, ale pokud pridavate dalsi cizojazycne verze k clanku, prod napadate jednu jedinou zahranicni ctenarku, ktera proste nema sajnu, co v LA delate? Ja mam zahranicni blog, karieru v anglickych mediich, mode, vlastni znacku a lide vetsinou vi, kde bydlim [mezi NYC a Londynem], ale zahranicni jedna jedina navstevnice is treba mysli, ze Hana je na dovolene. No, odhanejte ty zahranicni ctenare a kupujici, tvorici vetsinu klientu na Parizske, a lezte zahranici do zadnu vytvarenim cizojazycne-ceskych paskvilu na modnich ceskych blozich, taktez se zahranicne znejicimi prezdivkami.

    • Hanka
     10 Dub on 2014 at 18.07

     ?

   • Lenka
    10 Dub on 2014 at 15.15

    Tak tuhle nepřiměřenou reakci jsem taky nepochopila… Zaprvý já vidím článek dvojjazyčně- česky a pak anglicky, takže nevim, jestli byla anglická verze dodaná později nebo o co teda jde… a zadruhý i kdyby byl ten článek jen česky, tak to jako nikdo nemůže reagovat jinym jazykem, tim spíš anglicky, kdy se předpokládá, že anglicky snad umíte? Pokud autora komentáře neznáte osobně, tak nemůžete vědět, jestli to neni cizinka žijící v Česku, které článek někdo (nebo Google) přeložil nebo Češka, která si hraje na cizinku… Lepší, než předběžně odsuzovat, radši nekomentovat…

    • Hanka
     10 Dub on 2014 at 18.10

     Nemám pocit, že to byla nějaká nepřiměřená reakce z mé strany, tady aby měl člověk už strach cokoli napsat a vyjádřit se, protože všechno je špatně :D. V době, kdy tam komentář byl, tam nebyl článek v angličtině, ale pouze v češtině. Cituji navíc: „nemyslela jsem to nijak zle“. Takže bych to nehrotila :).

     • Lenka
      10 Dub on 2014 at 23.09

      Teď si to krásně vystihla větou „Takže bych to nehrotila“! První, kdo začal úplně zbytečně hrotit anglickej komentář u českýho článku jsi byla ty 😀 a to samé viz. „tady aby měl člověk už strach cokoli napsat a vyjádřit se“, ty reaguješ na čtenáře, čtenáři reagují na tebe, takže si nestěžuj, když se někdo vyjádří i vůči tobě. Je to úplně jednoduchý, jen to pochopit 😀 😀 😀

  • anon
   10 Dub on 2014 at 10.22

   Jeji anglictina je bez chyby a obcas budte rady, ze vam sem chodi zahranicni slecny. Vetsinou uvadi blogy. Tato ma jmeno Chelsea, jinak nevim, zda ma ceskou IP, ale je zcela zrejme, ze Hana muze psat z LA cesky na americky blog atd. Jinak si kontrolujte sami cestinu, chybejici carky vam tam jen litaji, a jo, ja nepisi s hacky, carky, protoze jsem zijici v zahranici a pisu tady cesky. A ma anglictina je bez chyby a nepsala jsem komentar podepsany Chelsea, ale vim, ze na ceske blogy par reckych, nemeckych, obcas anglickych slecen chodi. Vazte si jit, to znamena, ze mate nejaky uspech mimo rybnicek, protoze stezi budete mit blog, kde 80% ctenarek bude mit lokaci USA nebo mezinarodni prestiz treba Stylescrapbook.com, coz je blog mexicke slecny zijici v malem Holandsku.

   • Anonym
    10 Dub on 2014 at 14.11

    Nechápu Hanin komentář… Co je na tom, že vám sem někdo hodí komentář v AJ? A zajímalo by mě, z čeho přispěvatelka Mag usoudila, že ten AJ komentář „není úplně proper“? Proboha… Četly jste vy dvě už někdy neformální email nebo text od člověka s rodilou angličtinou? To by jste se dámy teprve divily, jaký chyby je do textu schopný nasekat i takový rodilý mluvčí, jako např. Angličan. Komentář Chelsea mně přijde naprosto srozumitelný. Měly byste si spíš kontrolovat svoje vlastní ČESKÝ texty než kritizovat něčí příspěvek v AJ.

    • Mag
     10 Dub on 2014 at 15.00

     Světe div se, taky jsem strávila čast života ve státech 🙂 a rozhodně neříkám, že text je špatně gramaticky, akorát si myslím, že takto by jej člověk, jehož mateřským jazykem je angličtina, nenapsal 🙂 hezký den

     • Lenka
      10 Dub on 2014 at 15.21

      Když si strávila část života ve státech, tak bys asi měla taky vědět, že ne každý, kdo mluví/píše anglicky je rodilý mluvčí… Angličtina vládne světem a jak jinak by se na českym blogu měl vyjadřovat např. Číňan? Čínsky nebo co? proboha přemejšlete, než se do něčeho začnete cpát…

     • Hanka
      10 Dub on 2014 at 18.12

      Vždyť tady nikdo nikoho neodhání ani neodsuzuje, řešíte tady s prominutím c…. vážíme si všech čtenářek a je jedno, odkud jsou. Neznamená to však, že nemůžeme na nic reagovat.

 5. Aikate
  10 Dub on 2014 at 9.53

  Krásné boty…škoda, že jsem na takové příliš vysoká 🙂

 6. Klára
  10 Dub on 2014 at 10.04

  Top outfit! 🙂

 7. Anonym
  10 Dub on 2014 at 12.31

  Mně se ti boty prostě nelíbí, hlavně se v tom musí pařit noha a prodlužují ti ji zbytečně a neměla jsi takové už z bershky?

 8. Verus
  10 Dub on 2014 at 14.40

  Outfit je docela zajímavý,ale na těch botách mi jednoznačně vůbec nesedí jedna věc – že jsou vidět prsty…vypadají v tom divně a „rozplácle“, ale tak,každému se líbí něco.;-)

 9. 23 Dub on 2014 at 8.15

  Love this skirt, I wanted to buy it too but ended up purchasing baby blue pants instead. Well…as long as it’s baby blue, right?

 10. 27 Dub on 2014 at 10.49

  Já nejsem zdaleka tak unešena z bot, jak ze sukně! Krásnější jsem snad v životě neviděla <3!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.