Leather details

IMG_9030

Netvrdím, že se jedná o módní outfit roku, ale někdy je přednější pohodlí a teplo. Když v Praze namrznou kostky (myslím tím chodníky), mám asi dvoje boty, které mohu nosit a tyto jsou jedny z nich. Mám je opravdu dlouho a jsou to vlastně mé jediné bikery v botníku, jsou již mírně jeté, ale zatím jsem nepotkala žádné jiné, které by mě nadchly natolik, že bych si je pořídila. Protože je venku stále velká zima, rozhodla jsem se obléct parku, která má kožíšek a hřeje (P.S. je umělý) a taky jsem nasadila vlněnou čepici, protože se říká, že teplo uniká hlavně z hlavy :).

Tento týden se s V chystáme na vlasy a nemůžeme se dočkat, obě potřebujeme nový střih jako sůl a já barvu, značka nutně. No a příští týden se chystáme na obočí, poprvé chceme vyzkoušet něco nového, někdy je zapotřebí dělat změny. Jsem zvědavá, jaké to bude. Obočí je pro mě stejně důležité jako upravené vlasy a nehty…správný tvar je základ :).

I don’t assert this is a fashion outfit of the year, but sometimes it is inevitable to give preference to comfy and warm clothes. When cobble stones (I mean pavements) in Prague get frosted, I have two pairs of shoes that I can put on in such situations. These are one of them.  I have them for quite a long time and they’re in fact the only bikers in my shoe cabinet. They’re worn out a bit, but I haven’t picked a new pair yet. As it is still very cold outside, I decided to wear parka with fur (P.S. it is fake) that makes me warm. I put on the woolen beenie as well, ‘cause it is believed that we lose the most of our body heat through our head 🙂 .

 This week V and I are planning to go to a hairdresser and we can’t wait to get there. We both need a new cut and I need a colour as well – urgently. And next week, we are having our eyebrows done. We want to try something new for the first time. Sometimes it is necessary to make changes. I’mcurious about the result. To me, eyebrows are as important as well groomed hair and nails. The right shape is essential :).

Ich sage nicht, dass es sich um ein Jahresoutfit handelt, aber ab und zu ist Komfort und Wärme an der ersten Stelle. Wenn in Prag die Fusswege eissig werden, sind bei mir im Schuhschrank zwei Paare von Schuhen, die ich tragen kann und eine von denen habe ich heute an. Ich habe sie wirklich sehr lange und das sind eigentlich meine einzige Bikers, die nicht mehr neu aussehen, aber bis jetzt habe ich keine gefunden, die mich so begeistern würden, dass ich sie kaufen musste. Weil es draussen sehr kalt ist, habe ich entschieden, Parka anzuziehen, die einen Pelz hat und warm macht (P.S. es ist ein Kunstpelz) und ich trage auch eine Wellenmütze, weil man sagt, dass meist Wärme gerade vom Kopf entgeht :).

 Diese Woche lassen wir mit V uns die Haare machen und wir sind sehr neugierig, beide brauchen wie neuen Schnitt und Farbe und das sehr schnell. Und nächste Woche lassen wir uns Augenbrauen machen, zum ersten Mal möchten wir was Neues probieren, ab und zu muss man etwas an sich ändern. Ich bin gespannt, wie es aussehen wird. Augenbrauen sind für mich gleich wichtig wie die Haare und Nägel… Die richtige Form ist der Grund 🙂

IMG_8995IMG_9009IMG_9007IMG_9019IMG_9023IMG_8992IMG_9020IMG_9016IMG_9028Boots: Zara / Bag: Balenciaga / Parka: Zara / Hat: Brandy Melville / Bracelets: Cruciani / Pants: Zara / Sunglasses: Ray-Ban / T-shirt: Marc by Marc Jacobs / Cardigan: H&M / Ring: & Other Stories / Storm London


18 thoughts on “Leather details

 1. 29 Led on 2014 at 0.32

  Na vlasy jsem zvědavá ! a bylo by fajn, kdybyste opět natočily nějaké videjko 🙂

 2. Anonym
  29 Led on 2014 at 0.44

  Tohle je outfit dle mého gusta-pohodlíčko, teplíčko i šmrnc!

 3. Hana.N.
  29 Led on 2014 at 6.40

  Dobra metoda upravy oboci je niti. Sice to vic boli, ale vysledek je lepsi, nez pinzetou.

 4. Katka
  29 Led on 2014 at 8.39

  tak náhodou mně se outfit líbí moc, taky v čem jiném má člověk v tomto počasí chodit… já teď chodím jen ve vagabondech, na těch jediných se v Praze nezabíjím
  Once Upon a Time

 5. Kaca
  29 Led on 2014 at 9.09

  Tenhle styl ti sluší ze všeho nejvíc!

 6. 29 Led on 2014 at 9.23

  Já jsem si letos pořídila super bikery ve slevách v Mangu, tak těch se nemůžu nabažit. A taky jsem si nechala podrazit jedny botky na klínku, takže ty jsou taky neklouzací. Nestačím se divit, když si objednám zimní boty a přijdou s úplně hladkou podrážkou… Nevím, kdo to navrhuje, fakt :D.

 7. Anonym
  29 Led on 2014 at 11.30

  ja teda musim rict, ze se mi tento outfit moc libi, po dlouhe dobe netlaci na pilu…

 8. Anonym
  29 Led on 2014 at 12.30

  Tohle ti vazne slusi. Uvolneny styl, parada!

 9. Petra
  29 Led on 2014 at 13.25

  Super outfit, tenhle styl mám nejradši a tobě moc sluší! Akorát nechápu ty sluneční brýle, když tak pozoruju pražskou oblohu od začátku týdne 🙂

 10. 29 Led on 2014 at 15.28

  Já jsem úplně ujetá na parky a tahle teda nemá chybku! 🙂

 11. Eugeny
  29 Led on 2014 at 16.19

  Hanko vždyt máš ještě ty hnědé bikery snad ne?

 12. Anonym
  31 Led on 2014 at 23.17

  dokonalosť, presne môj štýl a naozaj nádherná parka

 13. Ljiljana
  18 Říj on 2014 at 22.25

  Bravoooo,bravooo,bravooo
  Beograd ,Srbija

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.