Kabelkové legendy: LV Epi

IMG_0531

Na začátku článku upozorňuji, že tato kabelka nám byla zapůjčena na focení a exkluzivní představení nového typu Neverfull MM v Epi kůži zde na blogu. Zároveň bych se také konečně ráda vrátila k mému rozpracovanému seriálu o kabelkových legendách. Dnes to tedy bude, jak už název napovídá, o Epi a Neverfull.

První řada kabelek a zavazadel v Epi  kůži byla vytvořena a uvedena na trh v roce 1985. Jednalo se o přelomovou řadu, jelikož do té doby u LV barvená kůže neexistovala. Louis Vuitton vytvořil řadu Epi, jako reakci na potřebu zákazníků mít kvalitní a odolná zavazadla pro použití v moderních cestovních podmínkách.

A teď již k samotné „Neverfullce“. Ta spatřila světlo světa v roce 2007 a okamžitě se stala jednou z tzv. Iconic bags. Neverfull v Monogramu existuje ve 3 velikostech a jak už název napovídá, není nikdy plná :). Jsou to v podstatě 2 kabelky v 1. Díky systému dvou kožených tkaniček na každé straně tašky, se z malé kabelky rázem stane velká a naopak. Záleží jen na vás, jak moc věcí do ní chcete dostat. My jsme si zjišťovaly kolik toho Neverfull unese a bylo nám řečeno, že až 100 kg. A to už je tedy pořádný náklad :). Začátkem září letošního roku se v buticích po celém světě objevila Neverfull také v Epi kůži. Vybírat můžete z různých barev a jako bonus naleznete ve své nové Neverfullce také malé psaníčko, z kterého jsme byly my osobně nadšené.

The first edition of handbags and luggage in Epi leather was made in 1985. It was something very new, LV never used leather in color before. Louis Vuitton created the Epi collection as a consequence of his customers‘ need to have fine and resistant luggage for their travels. And now about the Neverfull. It appeared in shops first in 2007 and became one of so called Iconic bags immediately. Neverfull in Monogram exists in three sizes, and, as its name indicates, it is never full :). Basically, it is two bags in one. Thanks to the system of two laces on each side, you can make a big bag smaller and small bigger. Depends on you, how many items you want to put in. It can made even 100 kg. And that is a lot! At the beginning of this September, Neverfull in Epi leather started to be sold in boutiques all over the world. You can choose from wide range of colors and, as a bonus, you find a little purse inside. We were thrilled about it!

Die erste Kollektion von Handtaschen und Gepäck in Epi Leder wurde im Jahr 1985 geschafft und auf den Markt gabracht. Es handelte sich um eine Wendekollektion, weil bis diesem Jahr das farbige Leder nicht existiert hat. Louis Vuitton hat die Linie Epi als eine Reaktion auf die Bedürfnisse der Kunden geschafft. Das Bedürfnis war ein hochwertiges und widerstandsfähiges Gepäck bei den modernen Reisebedingungen zu haben. Und jetzt zum Modell Neverfull. Sie wurde im Jahr 2007 geschafft und gleich wurde sie zu dem Iconic bags gezählt. Neverfull mit Monogram existiert in 3 Grössen und wie schon der Name sagt, sie ist nie voll :). Es sind eigentlich zwei Handtaschen in einem. Dank dem System von zwei Lederschnürbänder kann man gleich von einer grossen Tasche eine kleine machen und umgekehrt. Es liegt nur an Ihnen, wie viele Sachen Sie tragen möchten. Wir haben nachgefragt, was alles Neverfull aushalten kann, und es wurde uns gesagt bis 100kg. Und das ist schon eine richtige Ladung :). Am Anfang von diesem Jahr konnte man in Läden auf der ganzen Welt Neverfull in Epi Leder finden. Sie können verschiedene Farben auswählen und als ein Bonus finden Sie in der neuen Neverfull auch ein Clutch, das uns wirklich begeistert hat.

IMG_0549IMG_0674aIMG_0554IMG_0539IMG_0590 IMG_0626Jumpsuit: TOPSHOP / Jacket: TOPSHOP / Heels: STRADIVARIUS / Bracelet: BECHICK.COM / Bag: LOUIS VUITTON


35 thoughts on “Kabelkové legendy: LV Epi

 1. Anonym
  27 Zář on 2013 at 0.12

  To psanicko je super, je jeho pridruzeni ke kabelce nejak casove limitovane nebo toto duo bude prodejne i v budoucnu?

 2. 27 Zář on 2013 at 0.30

  já díky čechům už nemusím klasický monogram nebo šachovnici a do budoucna plánuji už asi 2 roky právě Epi =))

  • Anonym
   27 Zář on 2013 at 0.46

   spíš díky Asiatům, kteří vyrábějí padělky, ne?

   • Anet
    27 Zář on 2013 at 1.23

    Spíš díky socka čechům, kteří je kupují, ne? Když je poptávka, najde se i nabídka.

    • 27 Zář on 2013 at 11.49

     LV s monogramom je najviac falšovaná kabelka na trhu… nie len v CZ ale v celom svete najdes na ulici tisice tychto fejkov a možno tak 10 % je pravych ak som nepovedala vela

     • Anonym
      27 Zář on 2013 at 15.07

      Přesně! v Římě jsem ušla asi jen 200 metrů, než jsem narazila na prodavače, kteří měli 20 kabelek vyrovnaných na dece na ulici. Tohle opravdu není o tom, jestli jsem Čech nebo Mexičan, a kdo si myslí že ano, je ubožák a je mi ho líto.

    • Leinka
     27 Zář on 2013 at 14.24

     socka češi:D :D:D hej ne, to už je moc. Je to JEN kabelka proboha!

    • Anonym
     27 Zář on 2013 at 15.02

     takže každej, kdo nemá po kapsách 40 tisíc na LV kabelku je u tebe socka?! si nevidíš do huby, děvče…jinak Čech se píše s velkým počátečním písmenem, protože je to název národnosti, víš, můžeš mít klidně sto originál LV kabelek ve skříni, děvče, ale dutá seš jak bambus a od toho tě peníze bohužel nezachrání…

 3. Anonym
  27 Zář on 2013 at 0.44

  květiny v pozadí opět skvěle ladí 🙂

 4. 27 Zář on 2013 at 2.04

  Zase ti to moc sluší, dokonalost sama. Jinak škoda, že jste kabelku neukázali i zmenšenou, v této kůži si to totiž nedokážu moc představit. Každopádně po neverfullce moc toužím – je to na pořadu dalšího luxusního nákupu, už teď na ní šetřím. Mě se líbí v klasickém tmavém damieru, ale poslední dobou jí vídám všude. V epi provedení mají nádherné barvy a k tomu navíc ten dáreček v podobě psaníčka – jenže to už jsme zase o level výš. Cena za kůži je přeci jen větší než za plátno. A taky je škoda, že je dělají tuším jen v té prostřední velikosti. No ale dokázala bych si vybrat 😀

 5. 27 Zář on 2013 at 7.05

  Hmm tak NF v epi je asi tak jediná kabelka, co bych od LV brala 🙂 krásná! Kdyby nestála dvakrát tolik jako obyč NF tak bych o ní snad i uvažovala 🙂

 6. 27 Zář on 2013 at 7.44

  Tak tento jumpsuit je super, strasne jsem si ho chtela koupit, ale na me postave vypadal desne a prislo mi, ze ma kratky sed. Jak ti sedi Verco? Me proste tahl strasne moc, tak jsem ho tam s litosti nechala.

 7. Anonym
  27 Zář on 2013 at 7.46

  Já LV nemám moc ráda (právě i kvůli profláknosti a padělkům). Navíc hnědou barvu nenosím a ani vzorované kabelky. Takže ani kostka, ani monogram se mi nelíbí.
  Ale musím říct, že tahle mě zaujala hned na první pohled (už jak jí měla Hanka v minulém postu). Hned jsem se koukala na net. Ty barvy jsou dokonalé. Normální neverfull vychází tak cca, na 18, takhle na 38. Asi je to jednak tou kůží a také myslím tím, že je to novinka.
  Myslíte, že má šanci po čase zlevnit?

 8. 27 Zář on 2013 at 8.24

  Krásne kabelky, páči sa mi aj jedna aj druhá. Z praktického hľadiska asi skôr tá väčšia 🙂 Teba to samozrejme veľmi pasuje!

  Giveaway na mojom blogu posledných pár hodín: http://www.bluechicberry.piligin.com

 9. Klára
  27 Zář on 2013 at 9.19

  Ta kabelka je naprosto úžasná! Dlouho toužím po LV kabelce, jaká je prosím cena v čr?

  • Veronika
   27 Zář on 2013 at 10.20

   Cena je tuším cca 37 tisíc.

 10. Imak
  27 Zář on 2013 at 10.11

  Kabelky naaadherné a mám radost, že si dnes anonymové, do všeho šťourajicí, vzali DOVOLENOU. Hezký páťulínek všem.

  • Jana
   27 Zář on 2013 at 18.18

   Ne, jeden šťoural tu zůstal – páťulínek????? 😀 Proboha, děvče, vzpamatuj se.

 11. Anonym
  27 Zář on 2013 at 11.36

  Kabelky mi nic neříkají, ale outfit je skvělý, hlavně ty boty, fakt třešinka na dortu 🙂

 12. Jolana
  27 Zář on 2013 at 11.49

  Hani, rovnátka sis asi nechala dělat ne v Praze, viď? Jak dlouho jsi je nosila? Dá se to „vydržet“? 🙂

  • Hanka
   27 Zář on 2013 at 12.07

   Nechala jsem si je dělat v Ostravě, měla jsem je myslím cca rok a pů a dalo se to vydržet.

   • Jolana
    27 Zář on 2013 at 13.09

    Rok a půl, to jde. Měla jsi bílá nebo průhledná nebo jiná? Je to srovnánání natrvalo, tj. vydrží navždy? 🙂

 13. 27 Zář on 2013 at 11.50

  Iba by som chcela dodať že to „psaníčko“ ako píšete, nie je psaníčko ale kozmetická taštička, ktorá by v otvorených kabelkách mala byť !

  • Anonym
   27 Zář on 2013 at 18.21

   Hele, přestaň tady parazitovat. Tvoje sebevědomí je teda síla…

   • Anonym
    27 Zář on 2013 at 19.07

    Me uz take rozciluje tahle trapna slecna!

 14. Markéta
  27 Zář on 2013 at 22.08

  Zdravím všechny a mám velkou prosbu tentokráte na jiné téma – nevíte někdo,kde se dá parkovat ve Vídni zdarma a aby to bylo od směru od Znojma – Hatí, abych nemusela jet přes celou Vídeň. díky moc za případné tipy!

  • Anonym
   29 Zář on 2013 at 12.17

   Když to vezmeš přes Brno a pak na Olomouc a pojedeš stále rovně skrz Asii a pak Ameriku a Tichý oceán tak se Vídni určitě vyhneš

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.