Tiffany & Co. Blue Book

Jean-Schlumberger-di_2247

 

Tiffany & Co. je klasika, která nás baví. Proto Vám přinášíme malou ochutnávku toho, co se včera dělo v New Yorku. Nespoutaný galavečer se uskutečnil přímo v Rockefeller centru, kde značka Tiffany postavila největší “blue box” v historii a představila soubor jedinečných šperků ručně vyrobených Tiffanyho mistry, kteří používají ty nejčistší, nejzářivější a nejúchvatnější diamanty a drahokamy na světě. Galavečer plný šampaňského a diamantů si nenechala ujít řada hvězd, nás okouzlila Kate Hudson a Michelle Williams. A co vy drahé kovy? Nosíte nebo dáváte přednost raději bižuterii?

Kate-Hudson-at-the-T_2317

Michelle-Williams-at_2323

Jessica-Biel-at-the-_2318


3 thoughts on “Tiffany & Co. Blue Book

 1. 19 Dub on 2013 at 17.48

  Jelikož jsem studentka, dávám přednost bižuterii. Ale kdybych na to měla, určitě bych si nějaký drahý kousek pořídila a konkrétně šperky od Tiffanyho jsou snem snad každé ženy. Takový zásnubní prstýnek jako má Tereza Kerndlová, to bych si nechala líbit.

 2. Ina
  19 Dub on 2013 at 18.29

  Mým snem je zásnubní prstýnek od Tiffanyho.. Taky být požádána na Empire State (ach ty Gossipky), mít šaty od Elieho a svatební cestu v Polynésii… Asi se nikdy nevdám 😀 Jinak ty šaty Kate jsou fakt úžasný a Michelle je nádherná, a z takhle blízké fotky jde vidět, jak perfektní pleť má..

 3. 19 Dub on 2013 at 19.31

  Ak by som si mala kúpiť ozajstný šperk, tak asi prsteň s diamantom v tvare hrušky 🙂 Diamant je komodita, do ktorej sa oplatí investovať. 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.