Some flowers

IMG_8854

Konečně to vypadá, že přichází jaro. Venku již nemrzne, nesněží a já se netřesu zimou. Je také nejvyšší čas vytáhnout ze skříně jarní bundy, topy a obléknout si barvy, na které není v zimě nálada. Konečně jsem také našla čelenku, kterou jsem na sobě měla pouze jednou, a to někdy na začátku blogování. Spousta lidí se mě ptá, podle čeho se ráno oblékám a jak dlouho mi to trvá. Pravdou je, že rozhodně nejsem typ, který by si věci chystal dopředu, pokaždé se totiž vzbudím s jinou náladou a podle toho se odvíjí, co si daný den obleču. Dost mě ovlivňuje také hudba. Jsem zvyklá si ráno pouštět různé písničky, takže ve chvíli, kdy si pustím Rolling Stones, je jasné, že ten den rozhodně nevyjdu v maxi šatech s kytičkami, ale ve chvíli, kdy si naopak pustím Joni Mitchell nebo The Doors, mám chuť si obléct čelenku s květinami, tuniku a zvony. A zrovna včera jsem si pustila The Doors a takto to dopadlo. Podle čeho se oblékáte Vy?

It finally seems like spring is coming! It’s not freezing or snowing outside and I’m not shivering with cold. It’s high time to take the spring jackets and tops out of the wardrobe and wear colors you don’t feel like wearing in summer. I also finally found the headband I only wore once around the time when we started blogging. Lots of people ask me how I choose my clothes in the morning and how long it takes me. The truth is, I’m not the type who prepares clothes ahead because I wake up in a different mood everyday and that’s what I base my outfits on. I’m heavily influenced by music too. I’m used to listening to various songs every morning, so when I play Rolling Stones, it’s clear that I won’t be going out in a floral maxi dress that day, but when I listen to Joni Mitchell or The Doors, I feel like putting on a floral headband, tunic and flares. And it was The Doors that I listened to yesterday morning, and this is how it ended up. How do you choose your clothes?

IMG_8832
IMG_8778
IMG_8778a
IMG_8822
IMG_8845
 
Jacket: Pietro Filipi / Top: Pietro Filipi / Jeans: Ann Christine / Heels: Christian Louboutin / Clutch: Zara

Ring: Forever 21 / Headband: ASOS

 
 
 
 

19 thoughts on “Some flowers

 1. Anonym
  18 Dub on 2013 at 0.28

  Vypada to naaaadherne!

 2. Veronika
  18 Dub on 2013 at 6.27

  Krásný svěží outfit 🙂 Škoda že nejsou moc vidět lodičky, musí být krásný:)

 3. 18 Dub on 2013 at 7.01

  Wow, tak tohle je zatím náprosta jednička mezi tvými jarními outfity. Přála bych si nosit taky takové čelenky, ale bohužel mi na hlavě nedrží a těm zvonům začínám přicházet na chuť (zatím pouze na druhých, jelikož v dětství jsem se jich nanosila dost :D).

  • Martina
   18 Dub on 2013 at 7.41

   S těma čelenkama mám stejný problém. Vůbec mi na hlavě nedrží, radili že je nemám dávat na úplně umyté vlasy,ale alespoň jeden den lehce mastné a nebo ji přelakovat lakem na vlasy. Nic nedrží. A navíc mám ještě odstáté uši, takže se díky těm uším v tom taky dvakrát necítím.

   A Hani! Naprosto bombastické! Viděla jsem to už v noc. Nádherná kombinace, naprosto úchvatná!

   • Kokoska
    18 Dub on 2013 at 22.56

    Holky, přišpendlete si je pinetkou a přelákněte,drží to pak celý den 🙂

 4. zuzka
  18 Dub on 2013 at 7.58

  Krasne! Ten top je bomba.

 5. Anonym
  18 Dub on 2013 at 8.19

  Ta bunda sa mi az tak nepaci, ale ako celok to posobi velmi pekne. 🙂

 6. 18 Dub on 2013 at 8.30

  Krásný outfit… A ten top! Já jsem se zatím ke květinovým potiskům nedostala, nějak mi to k mému stylu nesedí, ale na jiných se mi líbí moc. Ale pořídila jsem si pár zvonáčů, tak už se těším, až je provětrám.

 7. Petra
  18 Dub on 2013 at 8.47

  Ahoj, mám technický dotaz – od té doby, co běží nová verze blogu se mi Hani u všech tvých postů zobrazuje pouze text, na místo fotek prázdná bílá místa a já se nemůžu kochat :/ Nemáš je nějak speciálně naformátované? Nevím, čím to může být…

  • Anonym
   18 Dub on 2013 at 11.46

   Ahoj,mám stejný problém.Nedokážete mi někdo poradit.Jen u Hančiných článků.
   Eva

   • Anonym
    18 Dub on 2013 at 14.01

    Také mám jen bílá místa! Já chci vidět jarní outfit!

    Néé, co to je za novou podobu. Mně se líbila ta původní. Ten váš znak z jmen a názvu byl rafinovaný.

    • Hanka
     18 Dub on 2013 at 14.48

     Pokud se Vám zobrazují pouze bílá místa místo fotek nebo máte jiné problémy, prosíme o aktualizaci ctrl a F5 a nebo trpělivost, během dnešního dne by již mělo vše fungovat všem, teď to již opravdu není v našich silách. Znak -logo zůstává součástí našeho eshopu a najdete jej v ikoně, která odkazuje na náš eshop.

 8. Anonym
  18 Dub on 2013 at 10.30

  Hoky, moc se mi libi, ze je mozne prokliknout rovnou do online obchodu a koupit si kousek ktery zaujal! Thumbs up.

 9. 18 Dub on 2013 at 13.19

  krásne! sako s nude farbou aj rifle sú spolu perfektné 🙂 krásne jarné.

 10. Anonym
  18 Dub on 2013 at 13.50

  Super! Moc mě zaujala kabelka a top. Hlavně bych si přála vyrazit někdy do práce taky s takhle malou kabelkou 🙂 já sebou vždycky tahám strašně věcí a papírů a do malé kabelky se mi to nevejde 🙁

 11. Anonym
  18 Dub on 2013 at 14.51

  mam podobne zvony a uplne jsem se do nich zamilovala!!!:-)

 12. 18 Dub on 2013 at 16.18

  Po tom novém designu k Vám chodím ještě častěji ! Máte i hezčí fotky ! tenhle outfit se velmi povedl, sako je na jaro úžasné !

 13. Winnie
  18 Dub on 2013 at 22.39

  Ano ano, zvony ty já můžu a nikdy jsem je nepřestala nosit – pouze jsem jich měla méně, tím jak se u nás už nikde nešly sehnat a moje se mi postupně zničily.
  Jinak outfit moc povedený a nový vzhled stránek taky ;o)

 14. Anonym
  19 Dub on 2013 at 18.08

  Pokud se Vám nezobrazují fotky, zkuste odkliknout ikonu Kompaktibilní zobrazení. Je to první ikona vpravo od příkazového okna exploreru.na úplně horní liště. .

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.